d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Headset > Melyik?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Feb 7 2014 05:16am
Quote (Psyclon @ Feb 7 2014 01:11pm)
Akkor passz. Lehet csak en választottam bele régebben.



Igen. Végülis csak tapasztalatot írtam.


Hát igen, mindennapos használatra lehet hogy tényleg nem érné meg abban igazat adok :)
A kérdésem igazából arra irányult egyébként, hogy ebben az árkategóriában az a zajszűrő ér e egyáltalán valamit, vagy jobb ha egy kevésbé érzékeny miki van inkább?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 7 2014 05:20am
Obligatory raser post
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 05:20am
Quote (SummertimeClothes @ Feb 7 2014 12:20pm)
Obligatory raser post


raser
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 7 2014 05:22am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Feb 2014 12:20)
raser


Fuken autocorrect Men
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 7 2014 05:44am
felmillas razer vagy sennheiser
aranybol + gyemantbol
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 7 2014 05:46am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 7 Feb 2014 12:44)
felmillas razer vagy sennheiser
aranybol + gyemantbol


még egy apple logót ragasztanék rá
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 7 2014 05:50am
Quote (Anarkin @ Feb 7 2014 01:46pm)
még egy apple logót ragasztanék rá


aranybol
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 7 2014 05:52am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 7 Feb 2014 12:50)
aranybol


Fehér aranyból akkor mar.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 7 2014 06:18am
A helyedben Superlux márkával szemeznék, elég jó ár/érték arányú fejeseik vannak ebben az árkategóriában.
Ezeket amiket postoltál gyorsan el is felejteném, használhatatlan kacat kategória, sajnálnám rá a pénzt.

Quote (Psyclon @ 7 Feb 2014 12:07)
Hat nem tudom.
Inkább adjon ki egyszer egy nagyobb összeget egy normális fülesre minthogy gatyit venni évente.
Te meg jól jártál vagy nem használod napi rendszerességgel.

Fülén szerintem pont nem kellene spórolna az embernek.


Részben egyetértek, ezen én sem spórolnék. Persze nem arról van szó, hogy egyből razert kell venni, de kis utánajárással 10ből már kijön egy értelmes fejhallgató.

Persze vannak elborult emberek, haverom pl most vett 800 ftért ilyen beats kopit és még örült is neki... hát inkább nem mondtam semmit.

This post was edited by fahrii on Feb 7 2014 06:18am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 7 2014 07:09am
Quote (fahrii @ 7 Feb 2014 13:18)
A helyedben Superlux márkával szemeznék, elég jó ár/érték arányú fejeseik vannak ebben az árkategóriában.
Ezeket amiket postoltál gyorsan el is felejteném, használhatatlan kacat kategória, sajnálnám rá a pénzt.



Részben egyetértek, ezen én sem spórolnék. Persze nem arról van szó, hogy egyből razert kell venni, de kis utánajárással 10ből már kijön egy értelmes fejhallgató.

Persze vannak elborult emberek, haverom pl most vett 800 ftért ilyen beats kopit és még örült is neki... hát inkább nem mondtam semmit.


Nekem se razer fülesem van.
Nem azt mondom hogy kurva drágán vegyen az ember fülest. Hanem egy normálisat azt meg ahogy írtad mar 10ert simán kapni.

A haverod meg hülye ^^


This post was edited by Psyclon on Feb 7 2014 07:09am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll