A helyedben Superlux márkával szemeznék, elég jó ár/érték arányú fejeseik vannak ebben az árkategóriában.
Ezeket amiket postoltál gyorsan el is felejteném, használhatatlan kacat kategória, sajnálnám rá a pénzt.
Quote (Psyclon @ 7 Feb 2014 12:07)
Hat nem tudom.
Inkább adjon ki egyszer egy nagyobb összeget egy normális fülesre minthogy gatyit venni évente.
Te meg jól jártál vagy nem használod napi rendszerességgel.
Fülén szerintem pont nem kellene spórolna az embernek.
Részben egyetértek, ezen én sem spórolnék. Persze nem arról van szó, hogy egyből razert kell venni, de kis utánajárással 10ből már kijön egy értelmes fejhallgató.
Persze vannak elborult emberek, haverom pl most vett 800 ftért ilyen beats kopit és még örült is neki... hát inkább nem mondtam semmit.
This post was edited by fahrii on Feb 7 2014 06:18am