d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szuper Ból
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 2 2014 03:13pm
Quote (qkatz @ 2 Feb 2014 22:10)
fél2 az az éjfél
és holnap meló, szal majd ismetlest kell neztem, remelem nem latom meg a végeredmenyt addig ^^


Quote (RRC @ 2 Feb 2014 22:10)
azt remélem vágod, h ahol játsszák más időzóna van


honnan a geciből tudnám milyen időzónákkal számoljak

megnéztem az nfl honlapját, fél 1 az

This post was edited by MarcusD on Feb 2 2014 03:14pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2014 03:22pm
ez rugby vagy amerikai foci?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 2 2014 03:37pm
eleg hulye sport
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 2 2014 04:04pm
Itt mindenhol közvetítik, megyek is le mindjárt nézni, gl hf.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 2 2014 04:07pm
Quote (Eoghan @ Feb 2 2014 10:22pm)
ez rugby vagy amerikai foci?


mindjárt kapsz bajclitól egy kalácsot
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 3 2014 05:48am
Quote (szabika @ Feb 3 2014 12:07am)
mindjárt kapsz bajclitól egy kalácsot


:d
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 3 2014 06:03am
Quote (tevetava @ 2 Feb 2014 22:09)
vesztesek játéka


AKKRO TE SOKAT TOLHATOD XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll