Quote (qkatz @ 2 Feb 2014 22:10)
fél2 az az éjfél
és holnap meló, szal majd ismetlest kell neztem, remelem nem latom meg a végeredmenyt addig ^^
Quote (RRC @ 2 Feb 2014 22:10)
azt remélem vágod, h ahol játsszák más időzóna van
honnan a geciből tudnám milyen időzónákkal számoljak
megnéztem az nfl honlapját, fél 1 az
This post was edited by MarcusD on Feb 2 2014 03:14pm