d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Na, Lehet Csamcsogni > Csam Csam
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2014 08:35am
Quote (Taszilo.^ @ Feb 2 2014 03:05pm)
am teljesen legit, hogy havi 1millas fizuval senkinek nincsen autoja ~~


minek jogsi, minek autó ha söfőr elvisz egy limóval bárhova?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 2 2014 08:38am
Quote (Lacii @ Feb 2 2014 03:35pm)
minek jogsi, minek autó ha söfőr elvisz egy limóval bárhova?


szabaccsag
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 2 2014 08:40am
Quote (Taszilo.^ @ Feb 2 2014 02:38pm)
szabaccsag


24/7 rendelkezésre álló rabszolga sokkal jobb
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 2 2014 08:47am
na ezert nem jarok en szavazni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 2 2014 08:48am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 2 2014 02:47pm)
na ezert nem jarok en szavazni.


dehát miért? van aki csak kicsit hazudik és nem is lop annyit! az megérdemli a bizalmat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 2 2014 08:50am
Quote (Senee @ Feb 2 2014 04:48pm)
dehát miért? van aki csak kicsit hazudik és nem is lop annyit! az megérdemli a bizalmat


melyik?
havi 1milla alatt egyik se keres, pedig van amelyik full noname random partban van, es meg annyit se csinal, mint aki benn van a parlamentben (aki bennvan, az is ritkan jar be)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 2 2014 08:52am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 2 2014 02:50pm)
melyik?
havi 1milla alatt egyik se keres, pedig van amelyik full noname random partban van, es meg annyit se csinal, mint aki benn van a parlamentben (aki bennvan, az is ritkan jar be)


tanultak sokat azért, hogy annyit keressenek, ha te is annyi egyetemet végeztél volna te se szeretnél annyit keresni mint egy közmunkás
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2014 09:11am
Quote (Taszilo.^ @ Feb 2 2014 03:38pm)
szabaccsag


szabaccsag love eszt szeretem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 2 2014 10:40am
Quote (Senee @ Feb 2 2014 04:52pm)
tanultak sokat azért, hogy annyit keressenek, ha te is annyi egyetemet végeztél volna te se szeretnél annyit keresni mint egy közmunkás


alomvilagban elsz.
nemelyik tanult, nemelyik vette, nemelyik meg kente az egesz egyetemet.
de ha meg van is egyetemed, orulhetsz, ha annak a penznek az OTODET megkapod, mint ok.
es te azert napi 8-10 orat fogsz melozni,es ha vmit elbaszol, azonnal repulsz.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Feb 2 2014 10:43am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 2 Feb 2014 17:40)
alomvilagban elsz.
nemelyik tanult, nemelyik vette, nemelyik meg kente az egesz egyetemet.
de ha meg van is egyetemed, orulhetsz, ha annak a penznek az OTODET megkapod, mint ok.
es te azert napi 8-10 orat fogsz melozni,es ha vmit elbaszol, azonnal repulsz.



naja, személy szerint egy sima kis 150k kezdőfizetésnek is rohadtul örülnék.
btw azért vannak ott szép adósságok is :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll