Quote (Senee @ Feb 2 2014 04:52pm)
tanultak sokat azért, hogy annyit keressenek, ha te is annyi egyetemet végeztél volna te se szeretnél annyit keresni mint egy közmunkás
alomvilagban elsz.
nemelyik tanult, nemelyik vette, nemelyik meg kente az egesz egyetemet.
de ha meg van is egyetemed, orulhetsz, ha annak a penznek az OTODET megkapod, mint ok.
es te azert napi 8-10 orat fogsz melozni,es ha vmit elbaszol, azonnal repulsz.