d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hűtőszekrény Help > Ha Valaki ért Esetleg Hozzá
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 24 2014 10:24am
Quote (Fezmin @ Jan 24 2014 05:21pm)
Köszi, nagyjából hasonlókat hallottam én is, amire nem igazán tudtak nekem választ adni, hogy a Whirlpool hűtőszekrényekben is jó minőséget gyárt e, mert pl mosógép ok, de hűtőt én még nem nagyon láttam.


Nekem indesitet, whirlpoolt ajánlották. Mennyi garanciát adtak rá? 3-5 év?
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 10:24am
Quote (Anarkin @ 24 Jan 2014 17:22)
éppen azon voltam hogy szidjam a whirlpool mosógépeket



Én eddig felhasználóktól nem hallottam rá panaszt, de persze lehet, hogy pont ők voltak a kivételek.

Quote (Wisemanisalive @ 24 Jan 2014 17:24)
Nekem indesitet, whirlpoolt ajánlották. Mennyi garanciát adtak rá? 3-5 év?


3 van rá :(

This post was edited by Fezmin on Jan 24 2014 10:25am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 24 2014 10:27am
hello ur!

ne felejtsd el, hogy hideg legyen benne!

nincs mit!
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 10:28am
Quote (jarabekg @ 24 Jan 2014 17:27)
hello ur!

ne felejtsd el, hogy hideg legyen benne!

nincs mit!



asszem akkor eddig jók vagyunk!

Köszönöm!
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 24 2014 10:29am
Quote (Fezmin @ Jan 24 2014 05:24pm)
Én eddig felhasználóktól nem hallottam rá panaszt, de persze lehet, hogy pont ők voltak a kivételek.



3 van rá :(


Nem volt ilyen garancia kibővítési lehetőség vagy mi? mármint hogy ad egyből cserekészüléket ha elromlik és 3ról 5 évre növelik a garancia időtartamot. persze így nő a törlesztőrészlet.

This post was edited by Wisemanisalive on Jan 24 2014 10:30am
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 10:31am
Quote (Wisemanisalive @ 24 Jan 2014 17:29)
Nem volt ilyen garancia kibővítési lehetőség vagy mi? mármint hogy ad egyből cserekészüléket ha elromlik és 3ról 5 évre növelik a garancia időtartamot. persze így nőtt a törlesztőrészlet.



de természetesen volt, árából adóan újabb több tízezerért :) persze tudom, megérné, de ha nincs több lóvé akkor nincs több lóvé :)

This post was edited by Fezmin on Jan 24 2014 10:33am
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 24 2014 10:33am
Quote (Fezmin @ Jan 24 2014 05:31pm)
de természetesen volt, árából adóan újabb több tízezerért :)


Hát valami valamiért ugye. szerintem tök jó kis hűtő, bár lehet hogy olcsóbban is kaptál volna.
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 10:36am
Quote (Wisemanisalive @ 24 Jan 2014 17:33)
Hát valami valamiért ugye. szerintem tök jó kis hűtő, bár lehet hogy olcsóbban is kaptál volna.



Én csak fizetem, az asszonynak ez tetszett! :P A nőknél pedig tudjuk, hogy a külcsín dominál ilyen téren, nem a belbecs.... :)
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 24 2014 10:39am
Quote (Fezmin @ Jan 24 2014 05:36pm)
Én csak fizetem, az asszonynak ez tetszett! :P A nőknél pedig tudjuk, hogy a külcsín dominál ilyen téren, nem a belbecs.... :)


Dettó ugyanez nálunk is :)
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 24 2014 10:45am
Sztem fasza
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll