Quote (Anarkin @ 24 Jan 2014 17:22)
éppen azon voltam hogy szidjam a whirlpool mosógépeket
Én eddig felhasználóktól nem hallottam rá panaszt, de persze lehet, hogy pont ők voltak a kivételek.
Quote (Wisemanisalive @ 24 Jan 2014 17:24)
Nekem indesitet, whirlpoolt ajánlották. Mennyi garanciát adtak rá? 3-5 év?
3 van rá
This post was edited by Fezmin on Jan 24 2014 10:25am