d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Valovilag Topik > Kismocsok
Prev123422Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 24 2014 07:52am
Quote (iFeelAlone @ Jan 24 2014 03:51pm)
ezek be is kerültek? Vagy csak ilyen best of jelentkezések.


ezek már bent laknak :DDD ilyenekkel van tele
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 24 2014 07:53am
Quote (sr08 @ 24 Jan 2014 15:46)
http://3.ii.gl/jL09e0.png

Mi az álma:

Kiskorom óta az az álmom, hogy benne legyek a VV-ben. Le akarok feküdni Jennifer Lopezzel!

Mi az, amit biztosan megtenne a fődíjért:

mindent

Legutáltabb embertípus:

Az összes embertípust, csak magamat szeretem.

Legnagyobb szenvedélyem:

nők, pia, buli, edzés, szoli, fodrász, kozmetikus, vásárlás

Legnagyobb félelmem:

Az, hogy egyszer csúnya leszek.

Amire a legbüszkébb vagyok:

A testemre, és az arcomra, szerintem nagyon jól nézek ki.

Van-e tetoválás/piercing, ha igen, akkor mit ábrázol és hol található:

tetoválások: jobb kezemen anyám neve, születése, bal bicepszemen: ami nem öl meg, az megerősít, és egy kereszt, a tarkómon pedig egy kereszt

Kedvenc zene:

Lady Gaga - Love again, Britney Spears - Work, összes mulatós

Legjobb dolog, amit eddig tettem:

elkezdtem edzeni

Kedvenc magyar sztárja? (zenész, író, stb.)

Csóró Lali


csibész sorsok
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 24 2014 07:54am
azt az irot milyen optimistan raktak oda a kedvenc sztar moge, mintha barmelyik is valasztana egy irot valami random celeb helyett, vagy egyaltalan olvasna konyveket
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2014 07:55am
meg ilyeneket :D
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 24 2014 07:57am


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 24 2014 07:58am
valóban elég súlyos a mostani felhozatal, pedig csak pár videót láttam
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 24 2014 07:59am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 24 2014 07:59am
Quote (bajcli @ Jan 24 2014 02:54pm)
azt az irot milyen optimistan raktak oda a kedvenc sztar moge, mintha barmelyik is valasztana egy irot valami random celeb helyett, vagy egyaltalan olvasna konyveket


ne legyél pesszimista, lehet lesz még kemény kötetes blikk is egyszer.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 24 2014 08:00am
Quote (bajcli @ 24 Jan 2014 15:54)
azt az irot milyen optimistan raktak oda a kedvenc sztar moge, mintha barmelyik is valasztana egy irot valami random celeb helyett, vagy egyaltalan olvasna konyveket


honnan tudod, hogy jozsi nem vacilált-e azon, hogy csoro lalit vagy dosztojevszkijt irja be
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2014 08:01am
remélem józsi megnyeri, nagyon szimpatikus fiatalember

amugy emlekeztek meg az elso big brotherbol arra a kozel ertelmifogyatekos csajra, egy dagadt nyomorek volt aki allandoan vetkozott

es megnyerte :DDDDDDDDDDDDDDDDD

/e: asszem Éva volt

This post was edited by Fej on Jan 24 2014 08:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123422Next
Add Reply New Topic New Poll