☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Esik A Hó
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 434
Replies: 24
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#11
Jan 24 2014 07:26am
Quote (cowding @ 24 Jan 2014 14:21)
Jah blahan is
De imo nem fog megmaradni
ja, ez csak hangulatos, de ha így esik továbbra is ebből nem marad semmi
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#12
Jan 24 2014 07:39am
Quote (cowding @ 24 Jan 2014 15:21)
Jah blahan is
De imo nem fog megmaradni
huh, akkor elég veszélyes környék lett
sr08
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold
:
0.00
#13
Jan 24 2014 07:40am
Quote (sylke @ Jan 24 2014 03:39pm)
huh, akkor elég veszélyes környék lett
még a hó is be van szarva a blahától
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#14
Jan 24 2014 08:11am
daily toptier nagykanizsa
sr08
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold
:
0.00
#15
Jan 24 2014 08:24am
Itt nincs ho, remelem nem is lesz vagy csak nagyon keves
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#16
Jan 24 2014 08:24am
Quote (sr08 @ 24 Jan 2014 15:24)
Itt nincs ho, remelem nem is lesz vagy csak nagyon keves
http://4.ii.gl/8Ufj8x.png
felvágsz itt ezzel a képpel, meg a bécsi aszfaltfestéssel MI
sr08
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold
:
0.00
#17
Jan 24 2014 08:26am
Quote (tevetava @ Jan 24 2014 04:24pm)
felvágsz itt ezzel a képpel, meg a bécsi aszfaltfestéssel MI
ne bants:(
amugy utalom ezt a keruletet mert fenyevekre van a belvarostol
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#18
Jan 24 2014 08:27am
Quote (sr08 @ Jan 24 2014 03:26pm)
ne bants:(
amugy utalom ezt a keruletet mert fenyevekre van a belvarostol
Meg gondolom jo nagy a forgalom annal a keresztezödesnel reggelente.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#19
Jan 24 2014 08:29am
kijöttem pécsre barátnőmhöz
hatalmas a buli
Vismajor
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#20
Jan 24 2014 08:29am
Quote (sylke @ Jan 24 2014 02:39pm)
huh, akkor elég veszélyes környék lett
10/10
ma jó napod van
Amúgy itt újpesten szállingózik de a szövetkabátomon is alig maradt meg
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact