Quote (josheide @ 23 Jan 2014 17:15)
amugy mi tortent az elozovel ?
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2014 17:13)
nem tetszik a kialakitasa az egernek :c igazabol kialakitasra valami olyasmire gondolok, mint a razer imperatorom volt, csak az mostmar haldoklik nagyon, elkopott a switch a baleger gombban :c
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jan 2014 17:15)
Akkor meg a legdragabb razert vett meg amit kaphatsz.
kurva anyamat, hogy nem tetszik a logitech g400