d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Egeret Vegyek > Surgos
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 23 2014 10:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2014 17:13)
nem tetszik a kialakitasa az egernek :c igazabol kialakitasra valami olyasmire gondolok, mint a razer imperatorom volt, csak az mostmar haldoklik nagyon, elkopott a switch a baleger gombban :c


most ragoogleztam
nekem elegge ugyanolyannak tunnek
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 10:14am
>kipróbálás nélkül egeret venni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 23 2014 10:14am
G400
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 23 2014 10:15am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 23 2014 05:13pm)
nem tetszik a kialakitasa az egernek :c igazabol kialakitasra valami olyasmire gondolok, mint a razer imperatorom volt, csak az mostmar haldoklik nagyon, elkopott a switch a baleger gombban :c


Akkor meg a legdragabb razert vett meg amit kaphatsz.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 23 2014 10:15am
amugy mi tortent az elozovel ?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 23 2014 10:16am
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jan 2014 17:10)
Logitech g400


this, bestest
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 23 2014 10:16am
Quote (josheide @ 23 Jan 2014 17:15)
amugy mi tortent az elozovel ?

Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2014 17:13)
nem tetszik a kialakitasa az egernek :c igazabol kialakitasra valami olyasmire gondolok, mint a razer imperatorom volt, csak az mostmar haldoklik nagyon, elkopott a switch a baleger gombban :c


Quote (Karan2_Returned @ 23 Jan 2014 17:15)
Akkor meg a legdragabb razert vett meg amit kaphatsz.


kurva anyamat, hogy nem tetszik a logitech g400
Member
Posts: 85
Joined: Feb 24 2012
Gold: 0.00
Jan 23 2014 10:17am
SteelSeries KANA i-cafe
a *** helyére írd be íbéj (ofc eredeti formában)
http://www.***.com/itm/SteelSeries-KANA-i-cafe-3600dpi-Gaming-Wired-USB-Optical-Mouse-Black-/111258139243

Nekem nagyon bevált. Pontos, 5 gombos programozható/macrozható és olcsó.

http://steelseries.com/products/mice/steelseries-kana

This post was edited by Cadal on Jan 23 2014 10:20am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 23 2014 10:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2014 17:16)
kurva anyamat, hogy nem tetszik a logitech g400


Quote (Karan2_Returned @ 23 Jan 2014 17:15)
Akkor meg a legdragabb razert vett meg amit kaphatsz.


Most hol itt a probléma? Ha nem jó amit ajánlunk akkor vegyél valami hájpolt 16000 dpis csillivili világítós egeret (razerre gondoltam).

This post was edited by fahrii on Jan 23 2014 10:18am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 10:18am
Quote (fahrii @ Jan 23 2014 05:18pm)
Most hol itt a probléma? Ha nem jó amit ajánlunk akkor vegyél valami hájpolt 16000 dpis csillivili világítós egeret. te buzi


fixáltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll