d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev123420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2014 06:45am
egy ilyen ráférne már magyarországra is
mondjuk én nem vennék részt benne
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2014 06:47am
Quote (xGurke @ 21 Jan 2014 13:45)
egy ilyen ráférne már magyarországra is
mondjuk én nem vennék részt benne


a nem vandálkodásban sem?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 21 2014 06:50am
Elég kemény. Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell a rendőrre molotov-koktélt dobálni, mikor szerencsétlen csak oda van vezényelve, hogy tegye a dolgát...

This post was edited by -joey- on Jan 21 2014 06:51am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 21 2014 06:51am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 02:44pm)
ez igaz, de miért van az, hogy nálunk sikeres az antieu politika, az ukránoknál meg ez megy közbe?


mert ilyen a birka magyar mentalitás

ha viktor minden interjúban az eu-t dicsérné és szidná oroszországot/kínát, akkor a magyarok a keletre fújolnának, mert a kelet minden rossz oka, eu meg bestest
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 21 2014 06:52am
Quote (tevetava @ 21 Jan 2014 14:43)
javítva, kösz



arabgeci
ha valamit mondani is tudnál, nem csak 3 szót beszarni a topikba, az talán még jó is lenne
ha érted mire


Azt, hogy semmi nem valtozott, ugyanugy egyeduralkodok vannak, csak mas a diktatura neve

Putyin ugyanezt eljatszotta mas uggyel kapcsolatban, akkor is fel volt haborodva az egesz vilag
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2014 06:54am
Quote (-joey- @ 21 Jan 2014 13:50)
Elég kemény. Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell a rendőrre molotov-koktélt dobálni, mikor szerencsétlen csak oda van vezényelve, hogy tegye a dolgát...


Ezen nekem is fennakadt a szemem, hogy ők csak a munkájukat végzik, de szerinted lehet változást békésen kikényszeríteni?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2014 06:55am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 12:47pm)
a nem vandálkodásban sem?


sajnos én is úgy vagyok vele, mint ahogy az emberek 90%a
nem éri meg azért meghalni / börtönbe kerülni, hogy TALÁN elérünk valamit
vandálkodás nélkül pedig nem fogja fel az állam bácsi, hogy baj van, úgyhogy az meg uncsi lenne
inkább elvégzem az egyetemet, felveszek valami kurva nagy hitelt és kimegyek smathoz angliába
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 21 2014 06:57am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 01:54pm)
Ezen nekem is fennakadt a szemem, hogy ők csak a munkájukat végzik, de szerinted lehet változást békésen kikényszeríteni?


Szerintem ez az egész nem is kezdődött békésen, amennyire a hírekben látni lehetett.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 21 2014 07:02am
Quote (xGurke @ 21 Jan 2014 12:55)
sajnos én is úgy vagyok vele, mint ahogy az emberek 90%a
nem éri meg azért meghalni / börtönbe kerülni, hogy TALÁN elérünk valamit
vandálkodás nélkül pedig nem fogja fel az állam bácsi, hogy baj van, úgyhogy az meg uncsi lenne
inkább elvégzem az egyetemet, felveszek valami kurva nagy hitelt és kimegyek smathoz angliába


E-h5
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2014 07:04am
Quote (-joey- @ 21 Jan 2014 13:57)
Szerintem ez az egész nem is kezdődött békésen, amennyire a hírekben látni lehetett.


voltak kisebb lökdösődések, de nem volt durva

Quote (xGurke @ 21 Jan 2014 13:55)
sajnos én is úgy vagyok vele, mint ahogy az emberek 90%a
nem éri meg azért meghalni / börtönbe kerülni, hogy TALÁN elérünk valamit
vandálkodás nélkül pedig nem fogja fel az állam bácsi, hogy baj van, úgyhogy az meg uncsi lenne
inkább elvégzem az egyetemet, felveszek valami kurva nagy hitelt és kimegyek smathoz angliába


nem értem a magyar ember mér ilyen. mindenki feszült, tudja, hogy baj van, de ha van valami, akkor nem megy tüntetni, mert áh, úgyis mindegy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123420Next
Add Reply New Topic New Poll