Quote (-joey- @ 21 Jan 2014 13:57)
Szerintem ez az egész nem is kezdődött békésen, amennyire a hírekben látni lehetett.
voltak kisebb lökdösődések, de nem volt durva
Quote (xGurke @ 21 Jan 2014 13:55)
sajnos én is úgy vagyok vele, mint ahogy az emberek 90%a
nem éri meg azért meghalni / börtönbe kerülni, hogy TALÁN elérünk valamit
vandálkodás nélkül pedig nem fogja fel az állam bácsi, hogy baj van, úgyhogy az meg uncsi lenne
inkább elvégzem az egyetemet, felveszek valami kurva nagy hitelt és kimegyek smathoz angliába
nem értem a magyar ember mér ilyen. mindenki feszült, tudja, hogy baj van, de ha van valami, akkor nem megy tüntetni, mert áh, úgyis mindegy.