d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hó
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 20 2014 08:47am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jan 2014 15:45)
svájcban úgyis sok a hó, MI?


Ja de mivel nem a hegyekben leszek ezért kb ott is mindegy.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 20 2014 08:49am
[x]_predi
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 20 2014 08:52am
Quote (ace07 @ 20 Jan 2014 15:47)
Ja de mivel nem a hegyekben leszek ezért kb ott is mindegy.


azért az se mindegy, hogy 50 vagy 500 km-e van legközelebbi hó :D

Quote (tevetava @ 20 Jan 2014 15:46)
én tök oké vagyok ezzel az idővel, nem fagy be a pöcsöm, csapadék sincs, meg se döglök kabátban best időjárás urunk fiának születése utáni 2014. évben


:mellow:

én meg kb. ezen az időjáráson meg a 30-35+ fokon kívül mindent szeretek (eső>>>), de ha hetekig ilyen idő van akkor nagyon közeledik a borotvapenge az ütőereimhez
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 20 2014 08:53am
Én csak a karácsonyi ünnepek alatt igénylem a havat. Januártól már jobban szeretem, ha nem esik, február-március környékén pedig már kifejezetten rühellem.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 20 2014 08:56am
itt van. elvezem, bar lehetne kicsivel kevesebb talan
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 20 2014 08:56am
Quote (-joey- @ Jan 20 2014 03:53pm)
Én csak a karácsonyi ünnepek alatt igénylem a havat. Januártól már jobban szeretem, ha nem esik, február-március környékén pedig már kifejezetten rühellem.


ez, szerintem az emberek többsége már a tavaszt/nyarat várja
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 08:56am
Quote (-joey- @ 20 Jan 2014 15:53)
Én csak a karácsonyi ünnepek alatt igénylem a havat. Januártól már jobban szeretem, ha nem esik, február-március környékén pedig már kifejezetten rühellem.


de ez is milyen már :D
"addig legyen hó, amíg nem kell a levegőre menni"
mondjuk igazad van

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jan 2014 15:52)
:mellow:

én meg kb. ezen az időjáráson meg a 30-35+ fokon kívül mindent szeretek (eső>>>), de ha hetekig ilyen idő van akkor nagyon közeledik a borotvapenge az ütőereimhez


fura, én tökre utálom a csapadékot
viszont attól tudok eretvágni, mikor három hónapig nem látszik a nap a SOK GECI FELHŐTŐL BAZMEG
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 20 2014 08:56am
Quote (tevetava @ Jan 20 2014 04:43pm)
dögöljön meg az összes hó ott ahol van
nagyon nn
és még meleg is vagyok, gyertek rám felebarátaim


:$
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 08:58am
Quote (putincykavodka @ 20 Jan 2014 15:56)
:$


jaj ne
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 20 2014 08:58am
ki a faszomnak hianyzik a lapatolas meg a mocsok meg a latyak meg a hideg
Go Back To Magyar Topic List
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll