Quote (-joey- @ 20 Jan 2014 15:53)
Én csak a karácsonyi ünnepek alatt igénylem a havat. Januártól már jobban szeretem, ha nem esik, február-március környékén pedig már kifejezetten rühellem.
de ez is milyen már
"addig legyen hó, amíg nem kell a levegőre menni"
mondjuk igazad van
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Jan 2014 15:52)

én meg kb. ezen az időjáráson meg a 30-35+ fokon kívül mindent szeretek (eső>>>), de ha hetekig ilyen idő van akkor nagyon közeledik a borotvapenge az ütőereimhez
fura, én tökre utálom a csapadékot
viszont attól tudok eretvágni, mikor három hónapig nem látszik a nap a SOK GECI FELHŐTŐL BAZMEG