d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sör
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 5 2014 12:15pm
Valaki kitorolt engem (Balu), mindent zoldre jeloltem pedig komolyan gondoltam. :D

/Megint kitörölte valaki.

This post was edited by Namechange on Jan 5 2014 12:17pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 5 2014 12:17pm
beírtam magam csütörtök-vasárnapokra, de valamelyik román segédmunkás átírta
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 5 2014 12:19pm
arra kérek mindenkit, hogy regisztráljon magának accountot a doodle-re és úgy jelölje be, akkor más nem tudja módosítani a szavazatát, és látni is lehet, hogy ki regisztrált, ki a komoly résztvevő

This post was edited by kuzdithom on Jan 5 2014 12:22pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 12:19pm
Quote (Namechange @ Jan 5 2014 08:15pm)
Valaki kitorolt engem (Balu), mindent zoldre jeloltem pedig komolyan gondoltam. :D

/Megint kitörölte valaki.


1.resztvevo: beni, seems legit
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 12:21pm
Quote (kuzdithom @ Jan 5 2014 08:19pm)
arra kérek mindenkit, hogy regisztráljon magának accountot a doodle-re és úgy jelölje be, akkor már nem tudja módosítani a szavazatát, és látni is lehet, hogy ki regisztrált, ki a komoly résztvevő


Facebook akkaunttal be lehet lepni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 12:36pm
egyszerűen csak töröljétek ki aki nem ilyen locked
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 5 2014 12:44pm
Quote (Anarkin @ Jan 5 2014 06:36pm)
egyszerűen csak töröljétek ki aki nem ilyen locked


szerintem csak szarjátok le azokat, sene úgyis visszaírja
Neked nincs kedved jönni? :)

This post was edited by kuzdithom on Jan 5 2014 12:45pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 12:46pm
Quote (kuzdithom @ Jan 5 2014 06:44pm)
szerintem csak szarjátok le azokat, sene úgyis visszaírja
Neked nincs kedved jönni? :)


ofc

afrikában is miattam éheznek
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 5 2014 05:25pm
egyelőre nagyon jan19, vasárnap szaga van a dolognak, valszeg ez lesz.
sok lusta egyetista, hát senki nem dolgozik hétfő reggel? D:

én ajánlom a gong2-t, szerintem viszonylag jó árai vannak, körúton van, szóval kellően köztes hely, lehet nagy asztalt foglalni, de felőlem akárhova is mehetünk
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 05:34pm
Én is beírtam magamat, bár nekem csak jan utolsó hétvégéje jó, akkor leszek csak az országban mint menekült.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll