d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Doomsday > Ddos The Interwebs
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 08:54am
Quote (szabika @ 3 Jan 2014 15:52)
amúgy kajakra ezugrott be nekem is elsőre hogy valakik fogadtak hogy "ki tud többet egy nap lebaszni" :D


Valaki az én gépemet is hekkeli mert túl láma vagyok CSben.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 3 2014 09:05am
nem tudok steambe belogolni
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 3 2014 09:11am
Quote (szabika @ 3 Jan 2014 15:45)
[UPDATE]: Az Origin és a Steam mellett a Battle.net, League of Legends és a World of Tanks szerverei is támadás alatt állnak.


link or never happened
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 3 2014 09:24am
ifeel már megint zenét tölt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 3 2014 09:41am
Quote (Saenchai @ 3 Jan 2014 17:24)
ifeel már megint zenét tölt


az a veréb
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 3 2014 11:42am
Mar a jsp-t is lagoltatjak.

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 3 2014 11:44am
jsp is leállt gec, tényleg itt a világvége

szabika a messiás
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 3 2014 12:06pm
Quote (RRC @ Jan 3 2014 06:44pm)
jsp is leállt gec, tényleg itt a világvége

szabika a messiás


#sonofvelvet
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll