d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi Gurke
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2013 10:53am
átmentem forgácsoló megmunkálásokból :)
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 18 2013 11:54am
pénze nincs, de azért TV van

inkább hideg legyen mint hogy unatkozzanak
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 18 2013 12:11pm
nekem most is megy, tök jó hangulatot kölcsönöz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2013 12:59pm
Quote (TrollBoss @ Dec 18 2013 07:11pm)
nekem most is megy, tök jó hangulatot kölcsönöz


meghitt tvzés az otthonban

nem engedték a parlamenti közvetítést nehogy balhézzatok MI
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 18 2013 01:08pm
Quote (jarabekg @ Dec 18 2013 07:59pm)
meghitt tvzés az otthonban

nem engedték a parlamenti közvetítést nehogy balhézzatok MI


lolozgatok, ég a tűz, sütiillat van


besterest
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 18 2013 01:09pm
Quote (TrollBoss @ 18 Dec 2013 21:08)
lolozgatok, ég a tűz, sütiillat van


besterest


asszem túlszúrták már megint a morfiumod
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 18 2013 01:23pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 18 2013 02:08pm
Quote (Lacii @ Dec 18 2013 09:23pm)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1013983_419575771491647_29860627_n.jpg

Hungary LoL facebook groupban szoktam hasonlokat latni
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 18 2013 02:20pm
Quote (putincykavodka @ Dec 18 2013 09:08pm)
Hungary LoL facebook groupban szoktam hasonlokat latni


én meg kezdőlapon :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll