d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pestiek és Nem Pöstiek > Kérdéske
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 17 2013 03:03pm
kabi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 17 2013 04:13pm
Quote (jarabekg @ 17 Dec 2013 22:02)
ruhan kivul akarmit siman hazhozrendelek, mivel azert szeretem latni eloben hogy all rajtam


max visszaküldöd

amugy kb én is igy vagyok vele, de ha ennyire nincs más lehetőség akkor szerintem ez is megoldás
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 17 2013 04:18pm
Quote (jarabekg @ 17 Dec 2013 23:02)
ruhan kivul akarmit siman hazhozrendelek, mivel azert szeretem latni eloben hogy all rajtam


anál dildót hogy befér a seggedbe?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 17 2013 04:37pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 17 2013 05:25pm
Quote (jarabekg @ Dec 17 2013 09:02pm)
ruhan kivul akarmit siman hazhozrendelek, mivel azert szeretem latni eloben hogy all rajtam


szerintem rajtad edes mindegy
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 18 2013 08:28am
Quote (Inakwo @ 17 Dec 2013 21:29)


azért mert ha nem jó a méret akkor baszakodás visszaküldeni etc etc. meg ruhánál jobb szeretem élőbe látni. cipőn kívül nem nagyon szeretek más ruhát rendelni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2013 08:31am
Quote (Nerz8 @ 18 Dec 2013 00:37)
https://31.media.tumblr.com/b2aa7370120de5f31c22dd26bd87db34/tumblr_mxyui7dqwW1r8g9o2o1_500.jpg


:DDD
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2013 08:54am
Azt se tudom mi az a protest kabat vagy mi
Miaz dragasag?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 18 2013 08:55am
Quote (Nerz8 @ Dec 18 2013 12:37am)
https://31.media.tumblr.com/b2aa7370120de5f31c22dd26bd87db34/tumblr_mxyui7dqwW1r8g9o2o1_500.jpg


nerz megint szétbassza a topicot a szar képeivel
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 19 2013 04:42am
Quote (Vismajor @ 18 Dec 2013 16:54)
Azt se tudom mi az a protest kabat vagy mi
Miaz dragasag?


a protest egy márka.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll