☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Pestiek és Nem Pöstiek > Kérdéske
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 562
Replies: 24
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#11
Dec 17 2013 03:03pm
kabi
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#12
Dec 17 2013 04:13pm
Quote (jarabekg @ 17 Dec 2013 22:02)
ruhan kivul akarmit siman hazhozrendelek, mivel azert szeretem latni eloben hogy all rajtam
max visszaküldöd
amugy kb én is igy vagyok vele, de ha ennyire nincs más lehetőség akkor szerintem ez is megoldás
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#13
Dec 17 2013 04:18pm
Quote (jarabekg @ 17 Dec 2013 23:02)
ruhan kivul akarmit siman hazhozrendelek, mivel azert szeretem latni eloben hogy all rajtam
anál dildót hogy befér a seggedbe?
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#14
Dec 17 2013 04:37pm
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#15
Dec 17 2013 05:25pm
Quote (jarabekg @ Dec 17 2013 09:02pm)
ruhan kivul akarmit siman hazhozrendelek, mivel azert szeretem latni eloben hogy all rajtam
szerintem rajtad edes mindegy
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#16
Dec 18 2013 08:28am
Quote (Inakwo @ 17 Dec 2013 21:29)
miért nem rendeled házhoz?
http://boardsoutlet.hu/hu/termekek/ferfi/ferfi-technikai-kabatok/salad-snowboardkabat/
azért mert ha nem jó a méret akkor baszakodás visszaküldeni etc etc. meg ruhánál jobb szeretem élőbe látni. cipőn kívül nem nagyon szeretek más ruhát rendelni.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#17
Dec 18 2013 08:31am
Quote (Nerz8 @ 18 Dec 2013 00:37)
https://31.media.tumblr.com/b2aa7370120de5f31c22dd26bd87db34/tumblr_mxyui7dqwW1r8g9o2o1_500.jpg
:DDD
Vismajor
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#18
Dec 18 2013 08:54am
Azt se tudom mi az a protest kabat vagy mi
Miaz dragasag?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#19
Dec 18 2013 08:55am
Quote (Nerz8 @ Dec 18 2013 12:37am)
https://31.media.tumblr.com/b2aa7370120de5f31c22dd26bd87db34/tumblr_mxyui7dqwW1r8g9o2o1_500.jpg
nerz megint szétbassza a topicot a szar képeivel
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#20
Dec 19 2013 04:42am
Quote (Vismajor @ 18 Dec 2013 16:54)
Azt se tudom mi az a protest kabat vagy mi
Miaz dragasag?
a protest egy márka.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact