d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ugy érzem, Ennek Külön Topicot Kell Nyitnom.
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 2 2013 12:41pm
Quote (qkatz @ Dec 2 2013 07:39pm)
szimplán most volt a kiadás


jézus
mért, limited edition v mi a fasz?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 2 2013 12:42pm
ja mert nem ez van mindig, amikor kijön valami új cucc
szaladnak a kis psyclonok, hogy nekik legyen előbb almás telefonjuk
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 2 2013 12:42pm
ilyen nincs

tuti valami megrendezett faszság
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 2 2013 12:42pm
Quote (xGurke @ Dec 2 2013 07:42pm)
ja mert nem ez van mindig, amikor kijön valami új cucc
szaladnak a kis psyclonok, hogy nekik legyen előbb almás telefonjuk


röhögök
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 2 2013 12:43pm
japanban lehet meg is haltak paran
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 2 2013 12:43pm
Quote (Fej @ Dec 2 2013 06:43pm)
japanban lehet meg is haltak paran


esélyes
meg oroszoknál
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 2 2013 12:44pm
was ist das man
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 2 2013 12:47pm
Quote (Fej @ Dec 2 2013 08:43pm)
japanban lehet meg is haltak paran


kit erdekel
sargakbol ugyis marad boven, +-par nem szamit
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Dec 2 2013 12:49pm
Nem kellett volna.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 2 2013 12:57pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll