Quote (fahrii @ Dec 1 2013 11:50am)
Hát a kocsiból nem sok maradt.
Az egyetlen film amin képes vagyok bealudni, egyrész dögunalmast, hosszú és a tompa motorhang simán bealtat.
A 4nek (bár faszom sincs tisztában már azzal h melyik melyik) kb 3x futottam neki mire végigértem (de lehet végig se értem), az 5.en is bealudtam (fél óra alatt kb), a 6.at csak akkor veszem elő ha nem tudok aludni legközelebb.
szerintem egy akció-autós filmnek elmentek, főleg az elsők