d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Kankos Peniszt Lehet Csinalni Ha
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 9 2013 10:02am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Nov 2013 18:01)
nemnagyon láttam még gyereket a lépcsőházban ezalatt az 5 honap alatt, nem sűrűn mászkálok kint csak napi 3-4x max le meg föl, meg már csak 3 honapig lakok itt szoval ez nemhiszem hogy mukodne


lehet csak a nő idegbeteg és azt hiszi van egy rici szintű gyereke
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 9 2013 10:02am
csak nem racsapott a lektopodra?
de olyat, hogy majdnem kettetort!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:03am
Quote (Rawen @ Nov 9 2013 05:01pm)
ha szólsz akkor vagy elviszik intézetbe ami szar vagy nem viszik el mert nem tudják bizonyítani akkor meg még szarabb lesz a gyereknek utána, dunno


akkor az müködhet hogy az anyjának lebaszok 2 pofont es megmondom neki hogyha még1x ordibál a gyerekkel akkor PÓRUL JÁR? gondolom nincs férfi a háznál ha ilyen hangnemet megenged a gyereknek, a rendör meg nemtud csinalni velem semmit bizonyitek hijan

Quote (RRC @ Nov 9 2013 05:02pm)
lehet csak a nő idegbeteg és azt hiszi van egy rici szintű gyereke



hallottam a gyerek hangjat is

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 9 2013 10:03am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2013 10:04am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 04:01pm)
nemnagyon láttam még gyereket a lépcsőházban ezalatt az 5 honap alatt, nem sűrűn mászkálok kint csak napi 3-4x max le meg föl, meg már csak 3 honapig lakok itt szoval ez nemhiszem hogy mukodne


ha nem ismernek ott a házban meg igy ak örnyéken se akkor majd mikor elmész eltőte verd meg
de ne szolj hozzá semmit hogy "ezt hallgattam egész eddig etc" mert akkor elmondja a rendőröknek azok meg rákövetkeztetnek, hogy ki költözött épp el, ha addig azt hallgatta
sőt.. félrevezetésként azt orditsd neki, hogy add vissza a tartozást vagy hogy anyád üdövözöl kistarcsáról iylesmi
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:04am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 9 2013 05:02pm)
csak nem racsapott a lektopodra?
de olyat, hogy majdnem kettetort!


le epic troll LOLXDDXDxd u so funi men haha i meny laughs
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 9 2013 10:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 04:01pm)
nemnagyon láttam még gyereket a lépcsőházban ezalatt az 5 honap alatt, nem sűrűn mászkálok kint csak napi 3-4x max le meg föl, meg már csak 3 honapig lakok itt szoval ez nemhiszem hogy mukodne


nemigazán tudsz mit tenni... egy anya sokáig ragaszkodhat a gyerekéhez, bizonyítani meg nehezen tudod
de ismerős a sztorit, régi szomszédaink (elköltöztek) verték a gyereket, és anyummal mindig odakiabáltunk hogy hagyja már békén szegény gyereket
szóval sajnos azt kell mondanom hogy hagyd őket

This post was edited by AngryBug on Nov 9 2013 10:06am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 9 2013 10:05am
:XDSXDXD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 9 2013 10:06am
hangfelvétel
gyámhatóság
családsegítő
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 9 2013 10:07am
Nem tudsz vele sajnos semmit se kezdeni szerintem.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 9 2013 10:07am
Quote (lacketto @ Nov 9 2013 04:06pm)
hangfelvétel
gyámhatóság
családsegítő


:D

erre inkább nem mondok semmit
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll