Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 04:01pm)
nemnagyon láttam még gyereket a lépcsőházban ezalatt az 5 honap alatt, nem sűrűn mászkálok kint csak napi 3-4x max le meg föl, meg már csak 3 honapig lakok itt szoval ez nemhiszem hogy mukodne
ha nem ismernek ott a házban meg igy ak örnyéken se akkor majd mikor elmész eltőte verd meg
de ne szolj hozzá semmit hogy "ezt hallgattam egész eddig etc" mert akkor elmondja a rendőröknek azok meg rákövetkeztetnek, hogy ki költözött épp el, ha addig azt hallgatta
sőt.. félrevezetésként azt orditsd neki, hogy add vissza a tartozást vagy hogy anyád üdövözöl kistarcsáról iylesmi