Quote (jarabekg @ Nov 6 2013 10:04am)
vagy csak simán annyi, hogy egy látszatintézkedés és a szavazó szerzés érdekében nem csökkentenék a reálbért, és növelnék a munkanélküliséget
de neked ezt nyilván lehet magyarázni, miután kibaszottul buta vagy
igen, mert nyilván elhittem, hogy ez meg fog valósulni és 1 éven belül kánaán lesz
ne legyél már ekkora pöcs