Quote (Anarkin @ Oct 22 2013 12:01pm)
cs meg quake után minden játék egy casual szar, nem dobálóznék ezzel hogy ki mit játszik
már le lehetne szálni erről a témáról mert nekem továbbra is csak úgy tűnik h minden dotás vergődik xd
lol >>
A kovetkezo 5 oldalba minimum meg ez lesz a tema
Amugy igen; szabalyosan felbasz, hogy egyes "emberek" elvezni merik azt a jatekot :s