d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev123423Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 22 2013 04:06am
Quote (Anarkin @ 22 Oct 2013 11:01)
cs meg quake után minden játék egy casual szar, nem dobálóznék ezzel hogy ki mit játszik
már le lehetne szálni erről a témáról mert nekem továbbra is csak úgy tűnik h minden dotás vergődik xd

lol >>


homm3

a legkirályabb mondjuk a Quake is király igen
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2013 04:07am
az én apukám erősebb, mert van benne deny
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 22 2013 04:08am
Quote (Anarkin @ Oct 22 2013 11:01am)
cs meg quake után minden játék egy casual szar, nem dobálóznék ezzel hogy ki mit játszik
már le lehetne szálni erről a témáról mert nekem továbbra is csak úgy tűnik h minden dotás vergődik xd

lol >>


"minden dotás vergődik"
még szerencse hogy lolosok közül csak te meg gürke nyomorékoskodtok ha véletlenül szóba jön a két játék közti különbség
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 22 2013 04:08am
Quote (Anarkin @ Oct 22 2013 12:01pm)
cs meg quake után minden játék egy casual szar, nem dobálóznék ezzel hogy ki mit játszik
már le lehetne szálni erről a témáról mert nekem továbbra is csak úgy tűnik h minden dotás vergődik xd

lol >>

A kovetkezo 5 oldalba minimum meg ez lesz a tema

Amugy igen; szabalyosan felbasz, hogy egyes "emberek" elvezni merik azt a jatekot :s
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2013 04:09am
Quote (lacketto @ 22 Oct 2013 12:08)
"minden dotás vergődik"
még szerencse hogy lolosok közül csak te meg gürke nyomorékoskodtok ha véletlenül szóba jön a két játék közti különbség


nem tudom, nézd meg a 8-as meg 9-es postot és hogy ki "nyomorékoskodik" ^^
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 22 2013 04:13am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2013 04:14am
nerztamasban nem kell csalodni, o mindig tudja, mi a dorges
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 22 2013 04:16am
Quote (anyd @ 22 Oct 2013 11:07)
az én apukám erősebb, mert van benne deny


sc2 >>
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2013 04:22am
ez az egész lol vs dota, a dotások agyszüleménye, kb olyan fanatikusság mint ahogy az apple fanboyok a windowst szídják
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2013 04:43am
Quote (anyd @ 22 Oct 2013 12:22)
ez az egész lol vs dota, a dotások agyszüleménye, kb olyan fanatikusság mint ahogy az apple fanboyok a windowst szídják


persze, mer a dotásoknak legalább van agyuk
lyleltrapperlulloltopkek

This post was edited by sylke on Oct 22 2013 04:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123423Next
Add Reply New Topic New Poll