Quote (SummertimeClothes @ 22 Oct 2013 09:19)
ti egybol vajazzatok a piritost, vagy vartok kicsit, hogy ne legyen meleg?
sokmindentől függ
példul mennyire vagyok éhes
de amúgy általában megcsinálom, közben csinálok teját meg kurvaanyját, szóval kihül addigra
This post was edited by Ghostmasterq on Oct 22 2013 02:20am