d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Is Kezdjem... > Sziasztok
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2013 12:21pm
Quote (iFeelAlone @ Oct 21 2013 08:16pm)
én meg azért hisztizek mert gyökérkezelésre kell mennem 1 hét múlva.

kemény...


erzestelenites utan nem erzel semmit se.

@OP jobbulast
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Oct 21 2013 12:23pm
Sose értettem hogy az olyan embereknek mint te is miért jut ilyen élet és a hozzám hasonlo semmirekellők pedig vigan élnek.
Remélem egy nap két lábbal fogod picsán rugni ha valami nyomorék udvarlo megbántja a lányod.

Az élet néha nehéz, de látom neked van kiért élned. Kitartás.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 21 2013 12:27pm
cuki a harisnyád :D amúgy tiszta untouchables, kár, hogy nincs annyi pénzed..

komolyra fordítva a szót..
ez elég durva. sajnálom az esetet, remélem rendbe jössz, amennyire csak lehet. egy kérdés: mit gondolsz mennyire javulhatsz fel?
egyik volt osztálytársam is hasonlóképpen járt, de sokkal szerencsésebb volt, asszem a 2-es csigolyája tört el, így megúszta fém pántokkal és annyival, hogy kicsit nehezebben mozgatja a fejét.

kitartás neked, remélem nem adod fel :)

This post was edited by zsansaccount on Oct 21 2013 12:27pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 21 2013 12:30pm
Quote (Psyclon @ 21 Oct 2013 19:23)
Sose értettem hogy az olyan embereknek mint te is miért jut ilyen élet és a hozzám hasonlo semmirekellők pedig vigan élnek.
Remélem egy nap két lábbal fogod picsán rugni ha valami nyomorék udvarlo megbántja a lányod.

Az élet néha nehéz, de látom neked van kiért élned. Kitartás.


A pinceben nem les rank sok veszely
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 21 2013 12:30pm
Ez nem semmi. Kitartást kívánok, remélem sikerül felépülnöd!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 21 2013 12:31pm
Kitartast, majd irj hogy alakulnak a dolgok
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 21 2013 12:31pm
:'(
jobbulast
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 21 2013 12:34pm
Hát nagyon durva, kitartás, és tuti felépülsz!

Durva hogy mennyi minden történt a subon az emberekkel miota itt vagyok.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 21 2013 12:40pm
Hali!

Nem túl jó ilyet hallani :\ Nagyon nehéz lehet, de az írásból nekem úgy fest hogy nem adtad fel, hát így tovább!
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 21 2013 12:41pm
Kitartás, és jobbulás! és Gz, hogy ezt sikerült túlélni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll