cuki a harisnyád

amúgy tiszta untouchables, kár, hogy nincs annyi pénzed..
komolyra fordítva a szót..
ez elég durva. sajnálom az esetet, remélem rendbe jössz, amennyire csak lehet. egy kérdés: mit gondolsz mennyire javulhatsz fel?
egyik volt osztálytársam is hasonlóképpen járt, de sokkal szerencsésebb volt, asszem a 2-es csigolyája tört el, így megúszta fém pántokkal és annyival, hogy kicsit nehezebben mozgatja a fejét.
kitartás neked, remélem nem adod fel
This post was edited by zsansaccount on Oct 21 2013 12:27pm