d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Don't Starve
Prev123421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 28 2013 02:48am
töltöm, ty
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 28 2013 03:08am
begombáztam és megtámadott az erdő meg valami árnyékmalac
patrik egy napja
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 28 2013 03:20am
Quote (cowding @ Jun 28 2013 09:08am)
begombáztam és megtámadott az erdő meg valami árnyékmalac
patrik egy napja


irl vagy a játékban


lel
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 28 2013 03:21am
Quote (xGurke @ 28 Jun 2013 11:20)
irl vagy a játékban


lel


lil
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 28 2013 03:22am
a kurva anyád
10. nap, volt már minden lófaszom meg alchemit épitettem épp erre este jönnek valami démonkutyák és agyonvernek
és már olyan éledősöm sem volt mert begombázva is meghaltam a fáktól
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 28 2013 03:30am
Quote (cowding @ Jun 28 2013 10:22am)
a kurva anyád
10. nap, volt már minden lófaszom meg alchemit épitettem épp erre este jönnek valami démonkutyák és agyonvernek
és már olyan éledősöm sem volt mert begombázva is meghaltam a fáktól


houndok 8-10 naponta jönnek, mindig eggyel több de ilyen basic fos gearben meg tudod őket ölni vagy épitkezz pig house környékére és nappal megvédenek.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 28 2013 03:33am
Quote (lacketto @ Jun 28 2013 11:30am)
houndok 8-10 naponta jönnek, mindig eggyel több de ilyen basic fos gearben meg tudod őket ölni vagy épitkezz pig house környékére és nappal megvédenek.


pont ezt csináltam, megtaláltam a pig kinget, ott volt chest, alchemi, research, villámháritó, 3 ÜLTETVÉNY meg valami fal, csak 2 en jöttek és nem álltam le baltával püfölködni mert mondom ugyis nyernek
de a démonfát megölték a malacok, jó fejek voltak
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 28 2013 03:50am
En meg beefalos savanna zone melle telepultem, voltak vagy tizen, aztan egyszercsak eltuntek es maradt 4, de azok meg belementek a campembe es 24/7 ott vertek a fire pitben meg a bbqnal
Aztan elkezdtek tuzelni, es meg nem volt beefalo hatem, ugyhogy kenytelen voltam lemeszarolni mindet
Bb zsir uj sony eric manure, pedig 8 improved farmom is volt ott :<

This post was edited by bajcli on Jun 28 2013 03:51am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 28 2013 04:12am
megöltek a kibaszott egyszemű madarak FUUUUU
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 28 2013 04:13am
első próbánál meghaltam a sötétben, megöltek a pókok, mert nem tudtam időben fáklyát craftolni :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123421Next
Add Reply New Topic New Poll