d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Nem Maradhat Lol Topicon Belül
Prev123412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 07:32am
Ott jelenleg 27-es szinten vagyok Kiscecca névvel. Napi szinten játszom. Main karakterem Akali és Caitlyn. Utóbbit magamra is tetováltattam a nyakam alá. :) Nagyon szeretek rajzolni, főleg Lol-os karaktereket.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 6 2013 07:33am
Quote (Jancsipapa @ 6 Jun 2013 14:32)
http://3.ii.gl/OEqldE.png

wut


mi a baja az arcának?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 07:33am
Réka vagyok kb. egy éve játszok a barátom mutatta meg először de azonnal megtetszett A haverokkal átjöttünk a török szerverre mert úgy gondoltuk rankedon itt több esélyünk van eléri nagyobb rangokat, jól haladunk team rankedon eddig Silver Divison V-be vagyunk : )

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
































































:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 6 2013 07:34am
Quote (lacketto @ Jun 6 2013 03:32pm)
Ott jelenleg 27-es szinten vagyok Kiscecca névvel. Napi szinten játszom. Main karakterem Akali és Caitlyn. Utóbbit magamra is tetováltattam a nyakam alá. :) Nagyon szeretek rajzolni, főleg Lol-os karaktereket.


:):)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 6 2013 07:34am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 02:33pm)
Réka vagyok kb. egy éve játszok a barátom mutatta meg először de azonnal megtetszett A haverokkal átjöttünk a török szerverre mert úgy gondoltuk rankedon itt több esélyünk van eléri nagyobb rangokat, jól haladunk team rankedon eddig Silver Divison V-be vagyunk : )

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
































































:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


te is ott vagy, mit fickóskodsz
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 07:35am
Hali! A nevem Szilvi (EUW: Picury) 22 éves vagyok. 3 éve lolozok , a bátyám által ismertem meg. Minden nap játszok 2-3 mecset vagy többet:) Kedven championom Teemo :)

smatot akarja
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 07:36am
Quote (TrollBoss @ Jun 6 2013 02:34pm)
te is ott vagy, mit fickóskodsz


most seholsem vagyok, le van törölve a jatek ;(

de azert atmennek torok szerverre, hogy ott legyenek geciszarok az azert eleg jk :D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 6 2013 07:41am
miért mindig ez a hányadék arcú fasztól látok nős topicokat / megnyilvánulásokat / véleményeket?
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 6 2013 07:44am
Quote (Jancsipapa @ Jun 6 2013 02:32pm)
http://3.ii.gl/OEqldE.png

wut


Szent szar őt ismerem személyesen xD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2013 07:44am
Quote (rapiddani @ Jun 6 2013 02:41pm)
miért mindig ez a hányadék arcú fasztól látok nős topicokat / megnyilvánulásokat / véleményeket?



erre most mondanék valamit, de sajnos 20%-on vagyok, úgyhogy inkább megemberelem magam
Go Back To Magyar Topic List
Prev123412Next
Add Reply New Topic New Poll