☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ez Nem Maradhat Lol Topicon Belül
Prev
1
2
3
4
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2252
Replies: 118
Track Topic
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#11
Jun 6 2013 07:32am
Ott jelenleg 27-es szinten vagyok Kiscecca névvel. Napi szinten játszom. Main karakterem Akali és Caitlyn. Utóbbit magamra is tetováltattam a nyakam alá.
Nagyon szeretek rajzolni, főleg Lol-os karaktereket.
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#12
Jun 6 2013 07:33am
Quote (Jancsipapa @ 6 Jun 2013 14:32)
http://3.ii.gl/OEqldE.png
wut
mi a baja az arcának?
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#13
Jun 6 2013 07:33am
Réka vagyok kb. egy éve játszok a barátom mutatta meg először de azonnal megtetszett A haverokkal átjöttünk a török szerverre mert úgy gondoltuk rankedon itt több esélyünk van eléri nagyobb rangokat, jól haladunk team rankedon eddig Silver Divison V-be vagyunk : )
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#14
Jun 6 2013 07:34am
Quote (lacketto @ Jun 6 2013 03:32pm)
Ott jelenleg 27-es szinten vagyok Kiscecca névvel. Napi szinten játszom. Main karakterem Akali és Caitlyn. Utóbbit magamra is tetováltattam a nyakam alá.
Nagyon szeretek rajzolni, főleg Lol-os karaktereket.
:):)
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#15
Jun 6 2013 07:34am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 02:33pm)
Réka vagyok kb. egy éve játszok a barátom mutatta meg először de azonnal megtetszett A haverokkal átjöttünk a török szerverre mert úgy gondoltuk rankedon itt több esélyünk van eléri nagyobb rangokat, jól haladunk team rankedon eddig Silver Divison V-be vagyunk : )
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
te is ott vagy, mit fickóskodsz
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#16
Jun 6 2013 07:35am
Hali! A nevem Szilvi (EUW: Picury) 22 éves vagyok. 3 éve lolozok , a bátyám által ismertem meg. Minden nap játszok 2-3 mecset vagy többet:) Kedven championom Teemo
smatot akarja
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#17
Jun 6 2013 07:36am
Quote (TrollBoss @ Jun 6 2013 02:34pm)
te is ott vagy, mit fickóskodsz
most seholsem vagyok, le van törölve a jatek ;(
de azert atmennek torok szerverre, hogy ott legyenek geciszarok az azert eleg jk
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#18
Jun 6 2013 07:41am
miért mindig ez a hányadék arcú fasztól látok nős topicokat / megnyilvánulásokat / véleményeket?
Alternalo
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold
:
2,039.31
#19
Jun 6 2013 07:44am
Quote (Jancsipapa @ Jun 6 2013 02:32pm)
http://3.ii.gl/OEqldE.png
wut
Szent szar őt ismerem személyesen xD
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#20
Jun 6 2013 07:44am
Quote (rapiddani @ Jun 6 2013 02:41pm)
miért mindig ez a hányadék arcú fasztól látok nős topicokat / megnyilvánulásokat / véleményeket?
erre most mondanék valamit, de sajnos 20%-on vagyok, úgyhogy inkább megemberelem magam
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact