Quote (Vismajor @ 16 May 2013 11:17)
mert
>magyarország
>hangfelvételt elfogadják mint bizonyíték
de a jogtanárom szerint egyre nyitottabb az efféle bizonyítékok felé a bíróságok, de jogilag teljesen támadható lesz mindaddig, ameddig a beszélgetés kábé nem úgy zajlik le, hogy " kovács sándor vagyok, bele egyezem a beszélgetés rögzitésébe, 2013. 01. 01 van, és megakarom ölni karácsony józsefet"
sejtettem.
de azért kicsit lol.
a hívó fél hangja azonosítható - ez gondolom még egyértelmű lehet.
a telefon kijelzi, hogy mikor történt a hívás / rögzítés.
éppen csak a másik fél megerősítése nincsen (mivel a szolgáltatónál is megjelenik a hívás időtartama)
sz'al nem értem, hogy miért nem lehet bizonyíték.
de megértem.