d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beszélgetések Rögzítése > Jogszabály - Info Kellene
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 03:59am
remélem a te pofádat is agyonverik egy telefonnal
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 04:00am
Quote (jarabekg @ May 16 2013 11:59am)
remélem a te pofádat is agyonverik egy telefonnal


Erre itt nincs szükség, köszönjük szépen.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 16 2013 04:13am
Quote (Vismajor @ 16 May 2013 10:57)
kizárt,h ogy a bíróság elfogadja mint bizonyíték


miért?



Quote (jarabekg @ 16 May 2013 10:59)
remélem a te pofádat is agyonverik egy telefonnal



neked az egész családodat és fajtádat ki akarta irtani egy nemzet.
a helyedben csak nem pofáznék ennyit.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 16 2013 04:17am
Quote (TassassinHc @ May 16 2013 11:13am)
miért?






neked az egész családodat és fajtádat ki akarta irtani egy nemzet.
a helyedben csak nem pofáznék ennyit.


mert
>magyarország
>hangfelvételt elfogadják mint bizonyíték
de a jogtanárom szerint egyre nyitottabb az efféle bizonyítékok felé a bíróságok, de jogilag teljesen támadható lesz mindaddig, ameddig a beszélgetés kábé nem úgy zajlik le, hogy " kovács sándor vagyok, bele egyezem a beszélgetés rögzitésébe, 2013. 01. 01 van, és megakarom ölni karácsony józsefet"
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 16 2013 04:54am
van kibúvó : 0680555111 telefontanu
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 04:56am
Quote (Snaek @ May 16 2013 11:00am)
Erre itt nincs szükség, köszönjük szépen.


lehet inkább agyonveretném magam, mint hogy tass barátja legyek, az is biztos
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 04:57am
Quote (EdwardElric @ May 16 2013 12:54pm)
van kibúvó : 0680555111 telefontanu


ez meg a másik
ez rögzíti a beszélgetést (a hívó-hívott számot és az időpontot is)
mondjuk ha vmi idegen telefonjáról fenyegetőzik akkor nem jó
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 16 2013 04:57am
Quote (Vismajor @ 16 May 2013 11:17)
mert
>magyarország
>hangfelvételt elfogadják mint bizonyíték
de a jogtanárom szerint egyre nyitottabb az efféle bizonyítékok felé a bíróságok, de jogilag teljesen támadható lesz mindaddig, ameddig a beszélgetés kábé nem úgy zajlik le, hogy " kovács sándor vagyok, bele egyezem a beszélgetés rögzitésébe, 2013. 01. 01 van, és megakarom ölni karácsony józsefet"


sejtettem.
de azért kicsit lol.

a hívó fél hangja azonosítható - ez gondolom még egyértelmű lehet.
a telefon kijelzi, hogy mikor történt a hívás / rögzítés.
éppen csak a másik fél megerősítése nincsen (mivel a szolgáltatónál is megjelenik a hívás időtartama)

sz'al nem értem, hogy miért nem lehet bizonyíték.
de megértem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2013 04:58am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 12:00)
Erre itt nincs szükség, köszönjük szépen.


Micsoda belépő.
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 04:59am
Quote (jarabekg @ May 16 2013 12:56pm)
lehet inkább agyonveretném magam, mint hogy tass barátja legyek, az is biztos


Nem mintha bárki kérte volna, hogy a barátja legyél..
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll