d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 16 2013 06:05am
Quote (szabika @ Apr 16 2013 11:45am)
ezt csak itt hagyom már
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529081_491303950936220_1227304602_n.jpg


:DDDDDDDDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 16 2013 06:06am
mai két szelvény igy néz ki

siofok-diosgyőr V
St Etienn-Lorient jt H
Arsenal-Everton 2-3 gol
Cardiff-Charlton H
Verona-Cittadella H


2.

Arsenal-Everton 1. félidő X
Leeds-Burnley H
Modena-Bari D
Lanciano-Trenana D
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 16 2013 07:06am
Quote (szabika @ Apr 16 2013 11:06am)
>mixen fogadni

elvileg a mai tuti 1.2ért a Rapid Wien kupameccse, miután csak itt tud valamit nyerni már idén a rapid egyedül



ez meg az én személyes favoritom mára
Melzer J. (Aut) -           
Huta Galung J. (Ned) +1,5 szett


ez utóbbi már pipálható is 1,50ért
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 16 2013 07:19am
nem vagyok még 18
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 16 2013 08:07am
Quote (takii @ 16 Apr 2013 15:19)
nem vagyok még 18


top lel
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 16 2013 09:51am
Almagro és Del Potro meg fog baszkurálni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 16 2013 09:52am
Quote (szabika @ 16 Apr 2013 16:51)
Almagro és Del Potro meg fog baszkurálni


engem már ez a fos diosgyőr megbaszott egyik szelvényen
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 16 2013 09:54am
Quote (Inakwo @ Apr 16 2013 04:52pm)
engem már ez a fos diosgyőr megbaszott egyik szelvényen


jól kikaptak 8DD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 16 2013 09:57am
Quote (szabika @ 16 Apr 2013 16:54)
jól kikaptak 8DD


jah meg jött a jo idő siofokra egyből tudtak focizni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 16 2013 10:26am
akartam kérdezni, hogy egy meccset többször is meg lehet tenni (mondjuk mixen?)
Go Back To Magyar Topic List
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll