d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev123430Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:26pm
Btw mondeo 1.8 tdci?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:26pm
Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 00:24)
Peugeot 407 kombi, 1.6 hdi
nem jellemzőek rá már a francia rosszhírt okozó "betegségek", az 1,6 hdi pedig a kategóriája legjobb motorja, és nem utolsó sorban a legolcsóbb ilyen kategóriájú autó a használt piacon


Pont ezt neztem amugy en is, korrekt aron lehet kapni. 1.2 korul mondjuk.

Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 00:24)
kevesen mennek évi 50k-nál kevesebbet, egyáltalán nem sok a 250k km

a vw caddy pedig egy igazi kula


Imo o inkabb a kivitelre celzott, nem konkretan erre az autora.

This post was edited by Baleee on Mar 12 2013 04:27pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:26pm
Quote (Vismajor @ 12 Mar 2013 23:26)
Btw mondeo 1.8 tdci?


NE!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:28pm
Amugy meg raer a dolog, szoval ez kb csak nyar kozepe/vege fele lesz aktualis, csak addig legalabb 'fel tudok keszulni autokbol' es nem ugrok bele vmi szarba. ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:28pm
Amúgy meg aki nem toureg V10et vesz az buzi sajnos

Quote (Baleee @ Mar 12 2013 11:28pm)
Amugy meg raer a dolog, szoval ez kb csak nyar kozepe/vege fele lesz aktualis, csak addig legalabb 'fel tudok keszulni autokbol' es nem ugrok bele vmi szarba. ^^


linkeket nézd amit küldtem, hasznosak!

This post was edited by Vismajor on Mar 12 2013 04:29pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 12 2013 04:29pm
két kezem összetehetném az automért amit bemákoltam egy használtautó kereskedésben, azon kívül hogy a gumija erősen kopott volt és 3 hónappal a vásárlás után elkezdett folyni a fékolaj és 60k volt az akkori szervíz csak apró bajaim voltak vele.
persze utólagosan derült csak ki hogy a hátsó lökhárító cserélve volt, meg hogy 60ezerrel több km van benne mint amit az óra mutat, de a fentieken kívül semmi gondom nem volt vele, még computeres vizsgálat sem talált hibákat.

2 éve vettem, akkor volt 9 éves és _szerintem_ még ma is el tudnám adni annyiért amennyiért vettem.
teljesen elégedett vagyok vele de a mai eszemmel inkább kombit vettem volna...
költeni minden autóra kell, de azért remélem ti is talaltok egy hasonló, megbízható autót amire azért vigyáztak előttetek is.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 04:30pm
Quote (Vismajor @ 12 Mar 2013 23:28)
Amúgy meg aki nem toureg V10et vesz az buzi sajnos


épp ajánlani akartam, hogy legyen már férfi, vegyen egy 320d touringot :D

khmm... amúgy... 320d touring, nem vagyok hajlandó utána nézni, de lehet, hogy már az e90-es szériából is van közel ehhez az árhoz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:31pm
Quote (Vismajor @ 13 Mar 2013 00:28)
linkeket nézd amit küldtem, hasznosak!


Nepperuzot nem ismertem, de amugy kb az osszes hasznaltautovetelre vonatkozo cikket olvastam mar tc-n.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:32pm
Quote (Baleee @ Mar 12 2013 11:31pm)
Nepperuzot nem ismertem, de amugy kb az osszes hasznaltautovetelre vonatkozo cikket olvastam mar tc-n.


nepperűző igen hasznos pedig, meg én meghallgatnám az eddigi égéstereket is, amúgy is jó móka, meg nem mindig winkler nyomja a faszságait, szoktak leni okosok is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 04:33pm
Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 00:30)
épp ajánlani akartam, hogy legyen már férfi, vegyen egy 320d touringot :D

khmm... amúgy... 320d touring, nem vagyok hajlandó utána nézni, de lehet, hogy már az e90-es szériából is van közel ehhez az árhoz


Jo, hat aztan mennyit zabal be egy ilyen gep? ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev123430Next
Add Reply New Topic New Poll