d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Ismerted Meg A Barátnődet? > Képekkel Ofc
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 15 2013 05:36am
Quote (Jancsipapa @ Jan 15 2013 11:23am)
innentől gif thread

http://img51.imageshack.us/img51/2240/1354228148792.gif


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 15 2013 05:39am
elmentünk sörözni, osztálytársam hívott a "zenekarából" egy lányt, aki elhozta még két barátnőjét

nem akartam elmenni, épp LoLozhatnékom volt.. csak rámerőszakolták h mozduljak ki

This post was edited by Anarkin on Jan 15 2013 05:39am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 15 2013 05:42am
volt tobb is.

de az elsovel ugy hogy egy 56os dokumentum filmet forgattak a suliba , es mi voltunk az ifjak akik felvonultak a varosba, itt beszelgettem az egyik haverommal aki folottem jart , kerdezte hogy tetszik e valaki m(mert mar o tudta hogy a csajnak tetszek). ilyen szoveggel jott hogy adjam oda a telefonomat egy sms-re mert jobbulast akar kivanni a csajnak mivl otthon van es beteg. Irt neki, majd a csaj nekem irogatott (akkor meg nem gondoltam hogy kb a suli legjobb csajanak tetszek), es utana nyolc honapig jartunk .

volt egy amelyiket diszkoba ismertem meg, majd irtam facebookon neki, de egy hetig nem akart valaszolni, majd megtudtam a szamat es talalkoztunk vele is egy felevet jartam kb.
meg ugyanez tortent meg velem Pecsett is, es azzal a csajjal is jartam egy felevet.

Volt olyan akivel diszkoba hozott ossze a haverom meg a baratnoja, vele is egy felevet jartam.

Volt olyan aki szakitott a pasiaval, akkor talalkoztam vele halottak napjan , es kb ket hetig jartunk mielott visszament az exehez.

A mostanival 4eve osszegubancolodtam az erettsegi banketton, mert osztalytarsam volt, csak azzal a szoveggel hogy megyek Pecsre alig leszek itthon dobtam. De mar nem jarok egyetemre igy osszejottunk (teljesen veletlen talalkoztunk a buszmegalloba).
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 15 2013 05:44am




Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 15 2013 05:59am


Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 15 2013 06:02am
legyen már olyan h valaki jspn találja meg élete párját

btw az én barátnőm egy orvos tanuló volt, és az interneten ismertem meg

inb4 urológus fórumon

ez volt az egyetlen olyan kapcsolatom ami nem 2-3 hónapig tartott, ez kb 1-2 évig majdnem

This post was edited by AngryBug on Jan 15 2013 06:03am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 15 2013 06:05am
gif thread

>profilom

:( hamarosan frissíteni kell a kurváimat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 15 2013 06:09am
buliban a lánywcben
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 15 2013 06:11am
tavasszal egy eltés bulin, ex-csaj (akivel csak 3 randim volt) hívott oda is, ott akartam a vállát megmasszírozni mert baromi feszültnek tűnt, de ő nem kérte, viszont ez a csaj igen, tetszett neki : D aztán felvett facebookon, dumáltunk, majd randi, szakítás egy másik csaj miatt amiből nem is lett semmi, megin randi vele, összejöttünk, fél évig tartott kb

tfw no gf
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 15 2013 06:12am
azzinterneten
Go Back To Magyar Topic List
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll