d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev123423Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 14 2012 01:05pm


BME = szervezett biciklitolvajok :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 14 2012 01:10pm
nézem, érdekes
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 14 2012 01:22pm
És mennyire támadták őket eleinte... Jogok így, személyiség úgy, mert kiírják a neveket a kisfilmben. De szerintem jól teszik, végre szopatják a sok kis gecit.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 14 2012 01:27pm
Már a 9. résznél tartok, érdekes.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Dec 15 2012 09:23am
meglepő, hogy majdnem az összes lebuktatott tolvaj cigány
ki is pártolja őket a hunsubról?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 15 2012 09:24am
Quote (Sup3RN0Va @ 15 Dec 2012 17:23)
meglepő, hogy majdnem az összes lebuktatott tolvaj cigány
ki is pártolja őket a hunsubról?


azt hittem te is cigany vagy
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 15 2012 09:33am
Quote (beni @ 14 Dec 2012 20:05)
http://www.youtube.com/watch?v=gwoxc1lCMwk

BME = szervezett biciklitolvajok :D


xDD
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 15 2012 04:16pm
megnéztem mindet, tökre érdekes volt. az egyik rész viszont baromira nem tetszett, szerintem meg is írom nekik a véleményemet...

ugye nekik most az a lényeg, hogy a fő kerékpárlopkodókat elkapják, az ilyen szervezett, olajozott gépezeteket számolják fel, hogy ugye a gyerek 30 mp alatt már el is adja a cangát

viszont ebben (asszem a 6. részben) annyit csináltak, hogy kibaszták a zsir uj sony eric sony biciklit a semmi közepére, este, LEZÁRATLANUL. Oké, ez nem egy pénztárca, de most ennyi erővel egy tömött tárcát is kirakhatott volna az út közepére faszomkövetővel, hogy utána mehessen. Alkalom szüli a tolvajt - tartja a mondás, én azon a gyereken azt láttam, hogy egy full értelmes, logikusan gondolkodó ember volt, aki lecsapott a teli pénztárcára, ha már egy cipőfűzővel oda lett volna kötve, akkor már nem vitte volna el. Nyilván nem azt akarom mondani, hogy most ez a gyerek tök jól tette hogy elvitte, de azért dolan pls. Én úgy láttam azon a gyereken, hogy a lehetőséggel élt, viszont baromira beszart, amikor meglátta a nyomkövetőt, és lám ki is húzta magát alóla, mert volt esze, úgy beszélt, hogy ne lehessen belekötni. De úgy gondolom ennek a videósorozatnak nem az a célja, és nem is azt szeretnék a srácok, hogy most csináljanak új tolvajokat és acsarkodjanak velük naphosszat. Gondolom akkoriban nem vitték a biciklit már napok óta, 'na jóvan, csináljunk valamit' - alapon készült az a rész. Nem beszélve arról, hogy undorítóan viselkedett a stáb is, persze a gyerek is.

De azért gondolkodjunk el azon, hogy ez nem az az eset, hogy le van zárva egy bicikli és te ellopod, hanem ott áll a semmi közepén egy középkategóriás bicikli már 15 perce és nincs lezárva. Erről lehetne pollt is itt csinálni pl, hogy elvinné-e adott esetben a sub.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 15 2012 04:19pm
Quote (Jancsipapa @ 16 Dec 2012 00:16)
megnéztem mindet, tökre érdekes volt. az egyik rész viszont baromira nem tetszett, szerintem meg is írom nekik a véleményemet...

ugye nekik most az a lényeg, hogy a fő kerékpárlopkodókat elkapják, az ilyen szervezett, olajozott gépezeteket számolják fel, hogy ugye a gyerek 30 mp alatt már el is adja a cangát

viszont ebben (asszem a 6. részben) annyit csináltak, hogy kibaszták a zsir uj sony eric sony biciklit a semmi közepére, este, LEZÁRATLANUL. Oké, ez nem egy pénztárca, de most ennyi erővel egy tömött tárcát is kirakhatott volna az út közepére faszomkövetővel, hogy utána mehessen. Alkalom szüli a tolvajt - tartja a mondás, én azon a gyereken azt láttam, hogy egy full értelmes, logikusan gondolkodó ember volt, aki lecsapott a teli pénztárcára, ha már egy cipőfűzővel oda lett volna kötve, akkor már nem vitte volna el. Nyilván nem azt akarom mondani, hogy most ez a gyerek tök jól tette hogy elvitte, de azért dolan pls. Én úgy láttam azon a gyereken, hogy a lehetőséggel élt, viszont baromira beszart, amikor meglátta a nyomkövetőt, és lám ki is húzta magát alóla, mert volt esze, úgy beszélt, hogy ne lehessen belekötni. De úgy gondolom ennek a videósorozatnak nem az a célja, és nem is azt szeretnék a srácok, hogy most csináljanak új tolvajokat és acsarkodjanak velük naphosszat. Gondolom akkoriban nem vitték a biciklit már napok óta, 'na jóvan, csináljunk valamit' - alapon készült az a rész. Nem beszélve arról, hogy undorítóan viselkedett a stáb is, persze a gyerek is.

De azért gondolkodjunk el azon, hogy ez nem az az eset, hogy le van zárva egy bicikli és te ellopod, hanem ott áll a semmi közepén egy középkategóriás bicikli már 15 perce és nincs lezárva. Erről lehetne pollt is itt csinálni pl, hogy elvinné-e adott esetben a sub.


azon énis leakadtam kicsit, hogy az most mitől lopás, ha sehogy nincs jelezve, hogy arra a biciklire valaki tulajdonjogot formál
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 15 2012 04:38pm
hat nem tudom de nekem eszembe nem jutott volna eltolni azt a biciklit attol fuggetlenul hogy lezaratlan meg nem az en tulajdonom
nemde?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123423Next
Add Reply New Topic New Poll