Őszintém remélem, hogy ez valami rossz vicc akar lenni

kollégámnak a férje pilóta volt és hasonló módon lebénült, ráadásul elvesztették 2 gyereküket is. Nem tudom, hogy ebből ki képes felállni, de nekik valahogy sikerült. Van két gyönyörű lányuk azóta. Szóval kitartàs!

Quote (szabika @ Dec 8 2012 12:01pm)
ne is mondd baszod
nekem meg a nagylábujjamon repedt be a köröm, mert belerúgtam az ágy sarkába

Ez most nem hiányzott ide szerintem.