d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quake Live Topic > Aka Nyariruha Blogol Neha
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 4 2012 12:47pm
bookmarked topic
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 4 2012 12:48pm
felesleges erőlködnöd, Varga Tibi topicjánál úgysem fogsz jobb blogot csinálni

Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 19:48)
ma nem csak en, hanem tevetava es smat is jatszani fog a 4 dollaros fodijert a faceit cupban, meglatjuk, ki mennyivel fog gazdagabban aludni, mint tegnap


jó, adok rá egy kis esélyt :D

This post was edited by Ghostmasterq on Dec 4 2012 12:49pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 4 2012 12:48pm
ma nem csak en, hanem tevetava es smat is jatszani fog a 4 dollaros fodijert a faceit cupban, meglatjuk, ki mennyivel fog gazdagabban aludni, mint tegnap
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2012 12:49pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 18:48)
ma nem csak en, hanem tevetava es smat is jatszani fog a 4 dollaros fodijert a faceit cupban, meglatjuk, ki mennyivel fog gazdagabban aludni, mint tegnap


Remélem eltudom kezdeni törleszteni a hitelt, úgy érzem ez a quake live kupa megadhatja azt a bizonyos kezdő löketet a jó út felé.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2012 12:50pm
gyertek, gyertek, kurva jó a játék!
fun, meg skill is kell hozzá!!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 4 2012 12:51pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 19:49)
Remélem eltudom kezdeni törleszteni a hitelt, úgy érzem ez a quake live kupa megadhatja azt a bizonyos kezdő löketet a jó út felé.


Quote (tevetava @ 4 Dec 2012 19:50)
gyertek, gyertek, kurva jó a játék!
fun, meg skill is kell hozzá!!


amugy protip: vegyetek le a grafikat jo rondara, hogy sok fps legyen, meg konnyebben lehessen latni az ellenfeleket
meg valoszinuleg az se art, ha a mostani egererzekenysegeteket elosztjatok ~neggyel, minden noob magas senssel kezd aztan csodalkozik hogy nem talal el semmit :^)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 4 2012 12:52pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 18:51)
amugy protip: vegyetek le a grafikat jo rondara, hogy sok fps legyen, meg konnyebben lehessen latni az ellenfeleket
meg valoszinuleg az se art, ha a mostani egererzekenysegeteket elosztjatok ~neggyel, minden noob magas senssel kezd aztan csodalkozik hogy nem talal el semmit :^)


0.42 sens és 400 dpi, ez minden fps játéknál így van tho. Bár ezt csak a noobok nem tudjak lolrofl.

125 fix fps nem eleg? :C
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 4 2012 12:55pm
már ne is haragudj elég szánalmas newfag vagy

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=37327470&f=129
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2012 12:55pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 19:51)
amugy protip: vegyetek le a grafikat jo rondara, hogy sok fps legyen, meg konnyebben lehessen latni az ellenfeleket
meg valoszinuleg az se art, ha a mostani egererzekenysegeteket elosztjatok ~neggyel, minden noob magas senssel kezd aztan csodalkozik hogy nem talal el semmit :^)


starcraftban meg az érzékeny egér a jó, meg méteres egérpadom sincs, úgyhogy ezt most skippelem xd
de a grafot leveszem!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 4 2012 12:57pm
Quote (Smat @ 4 Dec 2012 19:52)
0.42 sens és 400 dpi, ez minden fps játéknál így van tho. Bár ezt csak a noobok nem tudjak lolrofl.

125 fix fps nem eleg? :C


lyl
windows egerbeallitas?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll