Quote (Smat @ 4 Dec 2012 19:49)
Remélem eltudom kezdeni törleszteni a hitelt, úgy érzem ez a quake live kupa megadhatja azt a bizonyos kezdő löketet a jó út felé.
Quote (tevetava @ 4 Dec 2012 19:50)
gyertek, gyertek, kurva jó a játék!
fun, meg skill is kell hozzá!!
amugy protip: vegyetek le a grafikat jo rondara, hogy sok fps legyen, meg konnyebben lehessen latni az ellenfeleket
meg valoszinuleg az se art, ha a mostani egererzekenysegeteket elosztjatok ~neggyel, minden noob magas senssel kezd aztan csodalkozik hogy nem talal el semmit :^)