d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Játék
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2012 04:07am
Quote (Jancsipapa @ 28 Nov 2012 12:07)
Niggerek : leírhatsz vagy megváltoztathatsz egy  kifordult embert.


Magyarok : leírhatsz vagy megváltoztathatsz egy kifordult embert.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 28 2012 04:09am
Vidd már innen a szar játékaidat beni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2012 04:14am
Quote (Smat @ Nov 28 2012 11:09am)
Vidd már innen a szar játékaidat beni.


Neked miért fáj, hogy van egy plusz topic, ahova lehet postolni? Pláne azok után, hogy ismerjük a te fórumos teljesítményed.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 28 2012 04:15am
Quote (beni @ Nov 28 2012 11:14am)
Neked miért fáj, hogy van egy plusz topic, ahova lehet postolni? Pláne azok után, hogy ismerjük a te fórumos teljesítményed.


Nem ferunk el toled az interneten.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 28 2012 04:16am
Quote (beni @ 28 Nov 2012 10:14)
Neked miért fáj, hogy van egy plusz topic, ahova lehet postolni? Pláne azok után, hogy ismerjük a te fórumos teljesítményed.


Mert már a 2. post után spamtopic. Akkor alapból indíthatnád annak, és nem kéne trükkös neveket adni neki, és akkor többen postolnának bele.

Quote (TresholdOfUniverse @ 28 Nov 2012 10:15)
Nem ferunk el toled az interneten.



Ez meg a másik.

This post was edited by Smat on Nov 28 2012 04:16am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 28 2012 04:18am
Magyarok és albánok: leírhattok vagy megváltoztathattok egy kifordult embert.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2012 04:21am
Quote (Smat @ Nov 28 2012 11:16am)
Mert már a 2. post után spamtopic. Akkor alapból indíthatnád annak, és nem kéne trükkös neveket adni neki, és akkor többen postolnának bele.


Azt tudom mondani, amit a BKV-s topicban.

Miért az én hibám, hogy TI teszitek szándékosan tönkre az összes hasonló topicom? Keress rá nyugodtan, hogy például ezernyi helyen a történet generáló topic is offtopic hozzászólások nélkül pörög vígan.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 28 2012 04:25am
Quote (beni @ Nov 28 2012 11:21am)
Azt tudom mondani, amit a BKV-s topicban.

Miért az én hibám, hogy TI teszitek szándékosan tönkre az összes hasonló topicom? Keress rá nyugodtan, hogy például ezernyi helyen a történet generáló topic is offtopic hozzászólások nélkül pörög vígan.


puccs
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 28 2012 04:25am
Quote (beni @ 28 Nov 2012 10:21)
Azt tudom mondani, amit a BKV-s topicban.

Miért az én hibám, hogy TI teszitek szándékosan tönkre az összes hasonló topicom? Keress rá nyugodtan, hogy például ezernyi helyen a történet generáló topic is offtopic hozzászólások nélkül pörög vígan.


1. Nincs rá szükségünk
2. Nincs aki szabályozza

Ilyen egyszerű. Ameddig nem szabályozza senki, addig szétfogják baszni.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 28 2012 04:28am
Quote (Smat @ 28 Nov 2012 12:25)
1. Nincs rá szükségünk
2. Nincs aki szabályozza

Ilyen egyszerű. Ameddig nem szabályozza senki, addig szétfogják baszni.


neked nincs, akkor takarodjál belőle
honnan veszed te, hogy senkinek nincs szüksége rá, vagy hárman csinálták ezt a topikot előtted
édes istenem...
Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll