Quote (beni @ 28 Nov 2012 10:14)
Neked miért fáj, hogy van egy plusz topic, ahova lehet postolni? Pláne azok után, hogy ismerjük a te fórumos teljesítményed.
Mert már a 2. post után spamtopic. Akkor alapból indíthatnád annak, és nem kéne trükkös neveket adni neki, és akkor többen postolnának bele.
Quote (TresholdOfUniverse @ 28 Nov 2012 10:15)
Nem ferunk el toled az interneten.
Ez meg a másik.
This post was edited by Smat on Nov 28 2012 04:16am