Quote (rapiddani @ Sep 28 2012 10:02am)
nekem a zsidó énem kiugrik amikor valaki játékra költ , mármint olyanra ami ugyis fentlesz az nmagon x hét/hónap mulva. kb ugyanez a zenével is
inb4
>2012
>letöltés
sokan viszont úgy vannak vele, hogy 1-2 euróval simán jutalmazzák a játékfejlesztőket
egyébként nekem is fura érzés lenne játékért fizetni, holott ha belegondolsz, hogy 250 forintért vehetsz olyasmit, amivel órákig el tudsz szórakozni...