nézem a videót
(
http://www.youtube.com/watch?v=mLk0hYiX_Ak )
de azon gondolkodom, hogy amit mond, hogy ne öljünk, együnk állatokat.
és tegyük fel valami csoda folytán holnaptól senki nem enne húst, rombadőlnének a vágóhidak etc
de a csirkék, pulykák, libák, tehenek, malacok megmaradnának.
na most akkor utána velük mi lenne?!
ki etetné őket és milyen módon, hol és hogyan míg szaporodnak és majd békében elhunynak etc
...
na mind1, nézem tovább, lehet lesz erre is válasz, még csak a 25. percnél vagyok xd