d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic Vegáknak
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2012 02:09pm
En embert is ennek ha lehetne.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 02:09pm
+az hogy én nem eszem kutyát és ezzel nem növelem a piacát (sok más emberrel együtt) európában, azzal hiszem, hogy sokat teszek.
mintha egy négytagú tanács tagja lennék. a "szavazatom" sokat számít (25%)

de azzal, hogy nem eszem csirkét azzal mit érek el srsly? mikor a világon mindenhol eszik.
mintha egy 10 milliós ország tagja lennél. a szavazatod 0,000000000000001%-ot számít, és a hülyék úgyis leszavaznak.
azt meg ne mondd, hogy ezzel az agresszív, mindenki orra alá odadörgölős kampánnyal bármelyik húsevőt meggyőzöd majd, hogy ne egyen húst :XDxd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 02:11pm
Quote (josheide @ Sep 19 2012 08:09pm)
En embert is ennek ha lehetne.


lol amúgy én is megkóstolnám
szerintem édes a húsunk
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 02:12pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 22:09)
+az hogy én nem eszem kutyát és ezzel nem növelem a piacát (sok más emberrel együtt) európában, azzal hiszem, hogy sokat teszek.
mintha egy négytagú tanács tagja lennék. a "szavazatom" sokat számít (25%)

de azzal, hogy nem eszem csirkét azzal mit érek el srsly? mikor a világon mindenhol eszik.
mintha egy 10 milliós ország tagja lennél. a szavazatod 0,000000000000001%-ot számít, és a hülyék úgyis leszavaznak.
azt meg ne mondd, hogy ezzel az agresszív, mindenki orra alá odadörgölős kampánnyal bármelyik húsevőt meggyőzöd majd, hogy ne egyen húst :XDxd


sok kicsi sokra megy.
de csúnyán elterelték a témát az egészségről.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 19 2012 04:30pm
Quote (RRC @ Sep 19 2012 08:07pm)
jó, de te egy kis féreg vagy


:DDDDDDDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 04:32pm
Quote (josheide @ 19 Sep 2012 22:09)
En embert is ennek ha lehetne.


miért, nem lehet?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 04:44pm
nézem a videót

( http://www.youtube.com/watch?v=mLk0hYiX_Ak )


de azon gondolkodom, hogy amit mond, hogy ne öljünk, együnk állatokat.
és tegyük fel valami csoda folytán holnaptól senki nem enne húst, rombadőlnének a vágóhidak etc

de a csirkék, pulykák, libák, tehenek, malacok megmaradnának.

na most akkor utána velük mi lenne?!
ki etetné őket és milyen módon, hol és hogyan míg szaporodnak és majd békében elhunynak etc

...

na mind1, nézem tovább, lehet lesz erre is válasz, még csak a 25. percnél vagyok xd
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 19 2012 04:45pm
[QUOTE=GoreKnight9,Sep 19 2012 09:04pm]tasst dobjuk oda a mangalicaknak[QUOTE]

Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 04:48pm
There are currently 90 user(s) browsing this forum.

wtf
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 04:48pm
Quote (A122 @ Sep 19 2012 10:48pm)
There are currently 90 user(s) browsing this forum.

wtf


joka topikok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll