Quote (Senee @ 18 Sep 2012 22:16)
jaja, fehér.. én is a fogkefére gondoltam, mert már kb másfél éve ez van.. és azt hallottam 3 havonta kell cserélni lol
ez a propolisz kizárva, még elharapja a torkom! de legközelebb a jó tömény sósvizes öblögetést kipróbálom
pálinkával szerintem nem bírnék öblögetni
Azé ne túl töményen mert különben megdöglesz tőle, kiszárítja a sejtjeid. Nem kell tömény, enyhe sóoldat, de majd érzed.
Inb4 bárki postja, hogy akkor sókockát vegyél a szádba.
Pálinkát meg egy fültisztító pálcával is beledörzsölheted a közepébe. Rohadtul fáj, de régen pl azt csináltam, hogy pálinkás fültisztítóval kitisztítottam a közepét egy nap 3x és akkor is 1-2 napon belül eltűnt.
This post was edited by Baleee on Sep 18 2012 02:19pm