d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev123429Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 18 2012 02:09pm
Quote (-joey- @ 18 Sep 2012 22:07)
Egy jó erős házi minden bajra jó.


Gyomorbántalmakra n1, meg persze sok másra is. De pl propolisszal tinktúrát is lehet készíteni belőle, ami pl szájsebekre is n1. Pár én elég régóta nem iszok/nem ittam már töményet és nem is kívánom, de vannak bizonyos pozitív hatásai, ha az alapanyag nem gumicsizma és hasonlók.

This post was edited by Baleee on Sep 18 2012 02:11pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 18 2012 02:10pm
Quote (josheide @ Sep 18 2012 08:08pm)
Minel kevesebb alkohol.


csak a metil halálos
az etil kis mennyiségben növeli a jóságot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 18 2012 02:11pm
Quote (Baleee @ Sep 18 2012 08:09pm)
Gyomorbántalmakra n1, meg persze sok másra is. De pl propolisszal tinktúrát is lehet készíteni belőle, ami pl szájsebekre is n1.


nekem a számban szokott lenni ilyen kis seb, gödör keletkezik és pár napig rohadtul fáj ha eszem aztán idővel elmúlik
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 18 2012 02:13pm
Quote (Senee @ 18 Sep 2012 22:11)
nekem a számban szokott lenni ilyen kis seb, gödör keletkezik és pár napig rohadtul fáj ha eszem aztán idővel elmúlik


Fehér? Az afta, szájhigiéniára ha nem figyelsz, akkor kisebb ínysérüléseknél is elő tud jönni, olyankor öblögetés sóoldattal, fogkefe csere/régi fogkefe sós vizes kigőzölése, szájvíz, de akár pálinkával öblögetés, vagy amit írtam propolisz tinktúra rá és elég gyorsan eltűnik.

Kamilla teás öblögetés is jó lehet, mivel az gyulladáscsökkentő, ha nem vagy rá allergiás.

This post was edited by Baleee on Sep 18 2012 02:14pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 18 2012 02:13pm
a faszom egézség legyen a többi meg megvesszük
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 18 2012 02:15pm
Quote (Baleee @ 18 Sep 2012 22:13)
Fehér? Az afta, szájhigiéniára ha nem figyelsz, akkor kisebb ínysérüléseknél is elő tud jönni, olyankor öblögetés sóoldattal, fogkefe csere/régi fogkefe sós vizes kigőzölése, szájvíz, de akár pálinkával öblögetés, vagy amit írtam propolisz tinktúra rá és elég gyorsan eltűnik.


én aftát vagotillal szoktam kezelni. ilyen hüvelyfertőzésekre van, de erre is tökéletes :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 18 2012 02:15pm
useful input here:
pálinka
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 18 2012 02:16pm
Quote (Baleee @ Sep 18 2012 08:13pm)
Fehér? Az afta, szájhigiéniára ha nem figyelsz, akkor kisebb ínysérüléseknél is elő tud jönni, olyankor öblögetés sóoldattal, fogkefe csere/régi fogkefe sós vizes kigőzölése, szájvíz, de akár pálinkával öblögetés, vagy amit írtam propolisz tinktúra rá és elég gyorsan eltűnik.

jaja, fehér.. én is a fogkefére gondoltam, mert már kb másfél éve ez van.. és azt hallottam 3 havonta kell cserélni lol
ez a propolisz kizárva, még elharapja a torkom! de legközelebb a jó tömény sósvizes öblögetést kipróbálom
pálinkával szerintem nem bírnék öblögetni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 18 2012 02:18pm
Quote (Senee @ 18 Sep 2012 22:16)
jaja, fehér.. én is a fogkefére gondoltam, mert már kb másfél éve ez van.. és azt hallottam 3 havonta kell cserélni lol
ez a propolisz kizárva, még elharapja a torkom! de legközelebb a jó tömény sósvizes öblögetést kipróbálom
pálinkával szerintem nem bírnék öblögetni


Azé ne túl töményen mert különben megdöglesz tőle, kiszárítja a sejtjeid. Nem kell tömény, enyhe sóoldat, de majd érzed.

Inb4 bárki postja, hogy akkor sókockát vegyél a szádba.

Pálinkát meg egy fültisztító pálcával is beledörzsölheted a közepébe. Rohadtul fáj, de régen pl azt csináltam, hogy pálinkás fültisztítóval kitisztítottam a közepét egy nap 3x és akkor is 1-2 napon belül eltűnt.

This post was edited by Baleee on Sep 18 2012 02:19pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 18 2012 02:18pm
Quote (tevetava @ Sep 18 2012 08:15pm)
én aftát vagotillal szoktam kezelni. ilyen hüvelyfertőzésekre van, de erre is tökéletes :D


xdxdx
pinakrém



Quote (Baleee @ Sep 18 2012 08:18pm)
Azé ne túl töményen mert különben megdöglesz tőle, kiszárítja a sejtjeid. Nem kell tömény, enyhe sóoldat, de majd érzed.

Inb4 bárki postja, hogy akkor sókockát vegyél a szádba.


ja igazából csak azért gondoltam, hogy tömény, mert emlékszem mikor konyhán megvágtam a kezem beszórtam sóval és már nem is vérzett, jól összehúzta

ja mindjárt írja valaki, h akkor zabáljam a sót kétpofára, én rohadék

This post was edited by Senee on Sep 18 2012 02:19pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123429Next
Add Reply New Topic New Poll