d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Iskolaköpeny
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2012 06:11am
Felesleges.

Quote (Senee @ 30 Aug 2012 14:05)
Itt írja, hogy úgyis elmennek nyaralni, meg kapnak ezt-kapnak azt a gazdagabbak és mivel beszélgetnek egymással a diákok, úgyis érződik az, hogy neki jobb mint nekem, ruha ide vagy oda..

Ha tényleg azt szeretnénk, hogy csak a tanulással foglalkozzanak és ne a társadalmi különbségekkel terheljék már alsóban saját magukat akkor bentlakásos iskolák kellenének. Szülővel csak akkor találkozhat a gyerek, ha az belátogat és nincs nyaralás és ajándékok se. Mindenki ugyanazzal játszik, ugyanazt eszi és ugyanott nyaral.


Kellett neked visszatolni ide a pofádat.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 30 2012 06:16am
amúgy ha én csinálnék gimit, akkor nálam kötelező lenne :evil:

lennének mindenféle felvarrók is, amiket a sportcsapatban szereplők felrakhatnának, etc
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2012 06:17am
Most, hogy beleolvastam a cikkbe már tudom, miért is nem nézek indexet, mennyire undorítóan van ez megírva...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 30 2012 06:17am


természetesen
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 30 2012 06:19am
Quote (beni @ Aug 30 2012 01:16pm)
amúgy ha én csinálnék gimit, akkor nálam kötelező lenne :evil:

lennének mindenféle felvarrók is, amiket a sportcsapatban szereplők felrakhatnának, etc


istentelen nagy baromságnak tartom az iskolaköpenyt, valaki magyarázza már el mire jó, koszfogáson, és a kistextiliparosok foglalkoztatásán kívül
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 30 2012 06:20am
Quote (jarabekg @ Aug 30 2012 01:19pm)
istentelen nagy baromságnak tartom az iskolaköpenyt, valaki magyarázza már el mire jó, koszfogáson, és a kistextiliparosok foglalkoztatásán kívül


Hordtál valaha köpenyt?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 30 2012 06:21am
Quote (beni @ Aug 30 2012 01:20pm)
Hordtál valaha köpenyt?


nem
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 30 2012 06:22am
nem érint, de szerintem hülyeség
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 30 2012 06:22am
menjen a faszomba az a nyomorék aki ilyeneket kitalál
bár úgy én is könnyen pofáznék ha már nem tanulnék
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 30 2012 06:26am
Quote (jarabekg @ Aug 30 2012 01:21pm)
nem


Nálunk is mindenki ágált ellene, aztán kb semmi nem volt az egész. Még jól is nézett ki szerintem : D

Persze én sem tudnék véres szájjal kardoskodni amellett, hogy kötelező legyen, mert nem tudom mennyi tényleges haszna van (könnyebb tisztítani, ha leketchupozod, de kb ennyi). Amúgy tök menőn néz ki szerintem pl. az angliai diákon egyenruhája, ami suliról sulira változik.

This post was edited by beni on Aug 30 2012 06:26am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll