Quote (WiLi_II @ 19 May 2012 10:25)
wizardal van haverom az full intellectre van statolva, én meg 1h+shield 70-30% vita javára kb
tehát feleslegesen sokat adsz a vitára a dex rovására. Én normálon csakis kizárólag mindent dexre tettem a gyorsabb haladásért. tegnap előtt kezdtem soloban és nm act3 azmodannal vagyok.
Még azt a luxust is megengedem magamnak, hogy a sapkámban +13% exp gem legyen.
Már érzem, hogy lassan a vitával is kell majd törődni, de eddig csak lelassított volna, a nagy dmg nagyon fontos. Szerintem helling ráér, addig pure dex.
(mondjuk beszereztem attack speedes fegyvereket) az nagyon durván sokat tud lendíteni a dolgon.
This post was edited by CyberPunk666 on May 19 2012 03:36am