d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Csak Engem Emlékeztet > A Diablo 3 A World Of Warcraftra?
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
May 19 2012 03:12am
ja kurvára emlékeztet, hogy egy helyben kitankoltam normal azmodant 8k hp-s monkal úgy, hogy a fele hp-m se vitte le. poti nélkül ofc.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2012 03:14am
Quote (WiLi_II @ 19 May 2012 11:12)
ja kurvára emlékeztet, hogy egy helyben kitankoltam normal azmodant 8k hp-s monkal úgy, hogy a fele hp-m se vitte le. poti nélkül ofc.


NORMALON? :O
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 19 2012 03:23am
Quote (SummertimeClothes @ 19 May 2012 10:14)
NORMALON? :O


nemtudom, de normalon nagyon soknak tűnik a 8k hp act3ban (vagy feleslegesen sok a vita, a dex helyett), nighmaren én most járok pont azmondan előtt, és nekem már van 14k lifem, pedig dexre megyek rá (level 48), oda meg kevésnek tűnik.
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
May 19 2012 03:25am
wizardal van haverom az full intellectre van statolva, én meg 1h+shield 70-30% vita javára kb
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 19 2012 03:25am
Nem csak téged.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 19 2012 03:25am
ja, amúgy mindkettőt a blizzard csinálta
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2012 03:27am
Quote (RRC @ 19 May 2012 11:25)
ja, amúgy mindkettőt a blizzard csinálta


meg varazslatokkal szornyeket lehet mindkettoben olni
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 19 2012 03:28am
Quote (guppy92 @ May 19 2012 08:43am)
lehet, hogy én vagyok a hülye, de 10 perce néztem 3 videót, ahol infernon ölik a bossokat, és olyan, mint ha a szobatársamat látnám wowozni.


ui.: még nem vettem meg


ja, és sosem wowoztam szerencsére


nem, rajtad kivul meg sokmillio kis gyokeret minden egyes kibaszott rpg meg mmo a wowra emlekeztet, sot, az osszes wowcopy, igen, meg az is ami a wow elott volt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 19 2012 03:30am
Quote (meatyowllegs @ May 19 2012 09:28am)
nem, rajtad kivul meg sokmillio kis gyokeret minden egyes kibaszott rpg meg mmo a wowra emlekeztet, sot, az osszes wowcopy, igen, meg az is ami a wow elott volt


söt, még a wow is wowcopy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 19 2012 03:32am
Quote (WiLi_II @ 19 May 2012 10:25)
wizardal van haverom az full intellectre van statolva, én meg 1h+shield 70-30% vita javára kb


tehát feleslegesen sokat adsz a vitára a dex rovására. Én normálon csakis kizárólag mindent dexre tettem a gyorsabb haladásért. tegnap előtt kezdtem soloban és nm act3 azmodannal vagyok.
Még azt a luxust is megengedem magamnak, hogy a sapkámban +13% exp gem legyen.
Már érzem, hogy lassan a vitával is kell majd törődni, de eddig csak lelassított volna, a nagy dmg nagyon fontos. Szerintem helling ráér, addig pure dex.

(mondjuk beszereztem attack speedes fegyvereket) az nagyon durván sokat tud lendíteni a dolgon.

This post was edited by CyberPunk666 on May 19 2012 03:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll