Quote (Cpt_Ghost @ May 13 2012 12:25am)
anyád néger!
Quote (AngryBug @ May 13 2012 12:26am)
a keverék jobb volt
Quote (tevetava @ May 13 2012 12:25am)
hát nem néger?
szerintem meg olyanok vagytok mindhárman mint a zsír. "a hidegben megkeményedtek a melegben meg kiolvadtok és beöntelek titeket a vécébe."