d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton Round 2 > Sose Lehet Elég Korán Elkezdeni...
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 02:33am
Quote (beni @ 27 Apr 2012 09:28)
ez amúgy ivós rl tali lenne, vagy mindenki vigyen laptopot és d3 orrvérzésig


a kettot nem lehet egyszerre?! :DDDDD
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Apr 27 2012 02:34am
Quote (beni @ 27 Apr 2012 10:33)
ez most fájt, DE AZÉRT VALAHOL JOGOS : DDDDDDDDDDD


gyuladze spotted :ph34r:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 02:34am
Quote (Moonflow @ 27 Apr 2012 10:27)
Augusztus elejen otthon leszek imo, szóval simán benne lennék. Majd infot pls, hogy mi mennyi, hogy vigyek lovet, mibe kell mennyit adakozni, stb


a telek a mienk, van rajt egy ház ahol tavaly (szűkösen bár de) kilencen elfértünk valahogy. A többiek az udvaron tudnak sátrazni. Pénzügyileg változó, anyd levi kb 3k forintból élte túl, bár ő anyd... Kaját piát együtt vettünk többnyire, bort a nagyapám biztosított vagy 10 litert meg vittem egy tálca sört hogy valahonnan el lehessen indulni.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 02:35am
Quote (beni @ 27 Apr 2012 10:28)
ez amúgy ivós rl tali lenne, vagy mindenki vigyen laptopot és d3 orrvérzésig


A tábor fénypontja a tábortűznél részeg diablo3 lesz.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 27 2012 02:36am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 09:34am)
a telek a mienk, van rajt egy ház ahol tavaly (szűkösen bár de) kilencen elfértünk valahogy. A többiek az udvaron tudnak sátrazni. Pénzügyileg változó, anyd levi kb 3k forintból élte túl, bár ő anyd... Kaját piát együtt vettünk többnyire, bort a nagyapám biztosított vagy 10 litert meg vittem egy tálca sört hogy valahonnan el lehessen indulni.


3k-ból? anyd minimálban nyomja
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 02:36am
Quote (josheide @ 27 Apr 2012 09:34)
a telek a mienk, van rajt egy ház ahol tavaly (szűkösen bár de) kilencen elfértünk valahogy. A többiek az udvaron tudnak sátrazni. Pénzügyileg változó, anyd levi kb 3k forintból élte túl, bár ő anyd... Kaját piát együtt vettünk többnyire, bort a nagyapám biztosított vagy 10 litert meg vittem egy tálca sört hogy valahonnan el lehessen indulni.


akartam mondani, hogy satrazni lehet, y, bar azt szerintem pont nem pakolok be a borondombe amikor innen indulok haza :D viszont egy ilyenben nagyon szivesen benne vagyok
alkoholt meg majd kitalalom meg, hogy mit akarok vinni :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 27 2012 02:38am
Quote (Moonflow @ Apr 27 2012 09:36am)
akartam mondani, hogy satrazni lehet, y, bar azt szerintem pont nem pakolok be a borondombe amikor innen indulok haza :D viszont egy ilyenben nagyon szivesen benne vagyok
alkoholt meg majd kitalalom meg, hogy mit akarok vinni :D


szerintem sátrat úgyis lehet szerezni (lehet én is tudok kölcsönözni)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 02:39am
Quote (beni @ 27 Apr 2012 10:36)
3k-ból? anyd minimálban nyomja


Lógott a vonaton, gyerek volt a strandon és ette ami épp volt. fabulous life

Quote (Moonflow @ 27 Apr 2012 10:36)
akartam mondani, hogy satrazni lehet, y, bar azt szerintem pont nem pakolok be a borondombe amikor innen indulok haza :D viszont egy ilyenben nagyon szivesen benne vagyok
alkoholt meg majd kitalalom meg, hogy mit akarok vinni :D


Megoldjuk, nekem elvileg van egy sátram otthon azt leviszem akkor, vagy max összeköltözöl valakivel.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 02:39am
Quote (beni @ 27 Apr 2012 09:38)
szerintem sátrat úgyis lehet szerezni (lehet én is tudok kölcsönözni)


en csak kozoltem, hogy nem tervezek vinni magammal, de amilyen ido magyarorszagon van, szerintem en el vagyok egy pléddel a fuvon ejszakara :D

Quote (josheide @ 27 Apr 2012 09:39)
Megoldjuk, nekem elvileg van egy sátram otthon azt leviszem akkor, vagy max összeköltözöl valakivel.


Simán!
Majd azzal, aki a legbuzibb, hogy jol picsandughassuk egymast

This post was edited by Moonflow on Apr 27 2012 02:40am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 02:42am
Quote (Moonflow @ 27 Apr 2012 10:39)
en csak kozoltem, hogy nem tervezek vinni magammal, de amilyen ido magyarorszagon van, szerintem en el vagyok egy pléddel a fuvon ejszakara :D



Simán!
Majd azzal, aki a legbuzibb, hogy jol picsandughassuk egymast




Lusta voltam rápaintelni hogy " my body is ready "

(amúgy ez jara )
Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll