d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev123410Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2011 06:43pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 06:43pm
de hallod... menj már a picsába innen, itt senki nem játszik ilyen szarságokkal. legózzál inkább baszod, ha már az életeddel nem tudsz semmi értelmeset kezdeni
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:44pm
Quote (daneeka10 @ Dec 17 2011 02:43am)
http://kepfeltoltes.hu/110530/deathknight_801__www.kepfeltoltes.hu_.jpg


igen DeathKnight 10 éves nickem ^^ és igen én csinálom maganak a profilt meg mindent xD


Quote (bbaallaaggee @ Dec 17 2011 02:43am)
de hallod... menj már a picsába innen, itt senki nem játszik ilyen szarságokkal. legózzál inkább baszod, ha már az életeddel nem tudsz semmi értelmeset kezdeni



most én tehetek róla hogy te olyan fogyatékos vagy hogy nem tudsz megcsinálni egy pvpkarit? ÉN? nemhiszem hogy én... szóval fordulj valakihez aki segít

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 06:45pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2011 06:45pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 02:44am)
igen DeathKnight  10 éves nickem ^^ és igen én csinálom maganak a profilt meg mindent xD


xD
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:45pm
Quote (daneeka10 @ Dec 17 2011 02:45am)
xD


jobb mint a piros négyzet te komcsi xD

holmarad a csillag? xD
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2011 06:46pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 02:45am)
jobb mint a piros négyzet te komcsi xD

holmarad a csillag? xD


Xd
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 16 2011 06:47pm
most ez már megint mi a szar?
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:47pm
Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 02:43am)
Céh: Anime
nehéz téged komolyan venni


mert azthiszed hogy valakit is érdekel hogy milyen céh be van az ember? xD mert te attol skillesebb trader vagy gamer leszel mert bennevagy egy céhben aminek xy a neve? de most komolyan xD


Quote (lakatosmegatron @ Dec 17 2011 02:47am)
most ez már megint mi a szar?


ez pontosan az hogy senki nemképes duelezni és inkább nekem ugatnak minthogy jönnének ennyi semmi más xD cigánykodnak mindenki 1 ellen gg xD

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 06:48pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2011 06:47pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 02:47am)
mert azthiszed hogy valakit is érdekel hogy milyen céh be van az ember? xD mert te attol skillesebb trader vagy gamer leszel mert bennevagy egy céhben aminek xy a neve? de most komolyan xD


xD
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 16 2011 06:48pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 01:47am)
mert azthiszed hogy valakit is érdekel hogy milyen céh be van az ember? xD mert te attol skillesebb trader vagy gamer leszel mert bennevagy egy céhben aminek xy a neve? de most komolyan xD


DE MOST TÖKRE KOMOLYAN XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev123410Next
Closed New Topic New Poll