Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 20:22)
ennyitől azért talán nem, de mondjuk lehet szar vérnyomásod, szédülhetsz, fejedbe szállhat a vér, talán összeeshetsz. szerintem, nem vagyok szakértő ^^
Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 20:23)
Ez faszság, ha egészséges vagy simán "összeesel" egy idő után.
utána postoltam, mert végül is tényleg nem reális
de energiaitalt én sem ajánlom, mert rohadt egészségtelen. csak egy monstert ajánlanak egy nap amúgy is