d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:24pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 20:22)
ennyitől azért talán nem, de mondjuk lehet szar vérnyomásod, szédülhetsz, fejedbe szállhat a vér, talán összeeshetsz. szerintem, nem vagyok szakértő ^^


Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 20:23)
Ez faszság, ha egészséges vagy simán "összeesel" egy idő után.


utána postoltam, mert végül is tényleg nem reális
de energiaitalt én sem ajánlom, mert rohadt egészségtelen. csak egy monstert ajánlanak egy nap amúgy is
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 1 2011 01:24pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 20:22)
Ennyi eleg is volt, meggyoztetek :D Ma este alszom nehany orat.



Napi 2-3 doboz monstert megiszok, akkor most wut :<


ha ennyire kell a koffein (energiaitalban az van?), akkor inkább már sima kávé. de én a helyedben hanyagolnám.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 01:24pm
Quote (tevetava @ 1 Dec 2011 20:24)
utána postoltam, mert végül is tényleg nem reális
de energiaitalt én sem ajánlom, mert rohadt egészségtelen. csak egy monstert ajánlanak egy nap amúgy is


ja, régen nekem alap volt bulik előtt 1-2 burn, de mostanra leálltam szerencsére.

Quote (Nerz8 @ 1 Dec 2011 20:24)
ha ennyire kell a koffein (energiaitalban az van?), akkor inkább már sima kávé. de én a helyedben hanyagolnám.


inkább taurin miatt isszák imo, de én mondjuk az ízért szeret(t)em

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Dec 1 2011 01:25pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:25pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 20:24)
ja, régen nekem alap volt bulik előtt 1-2 burn, de mostanra leálltam szerencsére.


így is elég meleg vagy
ba dum tiss
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:25pm
Quote (Nerz8 @ 1 Dec 2011 20:24)
ha ennyire kell a koffein (energiaitalban az van?), akkor inkább már sima kávé. de én a helyedben hanyagolnám.


utalom a kavet
energia italban koffein is van, meg egy csomo mas minden
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 01:25pm
Quote (tevetava @ 1 Dec 2011 20:25)
így is elég meleg vagy
ba dum tiss


megyek gyúrni, hátha az dob a tesztoszteronszintemen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:26pm
lan party tapasztalat : 2-3 napot végignyomok energiaitallal aztán amikor nem bírom tovább akkor bealszok a gép előtt
ezt kb 3 éven keresztül csináltuk 3-4 havonta szünetekben,soha nem volt semmi bajunk
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 01:26pm
Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 21:23)
Ez faszság, ha egészséges vagy simán "összeesel" egy idő után.


Azért két-három nap nem alvás eléggé leterheli a szervezeted. Baromi egészségtelen, kis hajlammal sajnos a fentebb említett dolog is megtörténhet.
4 óra szerintem elég, szinte teljesen kipihentre tudja aludni magát az ember.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 1 2011 01:26pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 20:20)
Szerintetek mi bajom lehet, ha nem alszok 2-3 napot, es energia italokon meg rendes kajan elek? Dolgoznom kene feladatokon, es szorit az ido. Mult ejjel nem aludtam, es ugy gondoltam, hogy ma sem fogok, de felek, hogy bajom lehet belole. Valaki szakertse meg pls.


szerintem egy idő után annyira lecsökken a koncentrációd, hogy többet vesztesz vele, mint az alvással kiesett idő esetén.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:26pm
Kicsit túlparázzátok szerintem, az emberi test 2 napot simán kibír alvás nélkül, szerintem ami már tényleg egézségtelen az ilyen 4 napnál kezdődik...
Én számtalanszor toltam 2-3 napokat egyhuzamba, inb4 meg is hülyültem
de az igaz, hogy ha tanulásról van sz, akkor kb most felejtsd el, szart se fog érni az agyad alvás nélkül, max monoton cselekvésre jó, de ne várj tőle bravúrokat
Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll