d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Age Of Empires Online > Free To Play
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 21 2011 05:31pm
mindig is zárkózott voltam az AoE játékokkal szemben : <
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 21 2011 05:32pm
Akinek gondja van az installal.

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 21 2011 05:32pm
Baromi jó a gém!
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 21 2011 05:34pm
Quote (Rezs @ 22 Nov 2011 00:28)
ahol elvileg peccselnie kéne nekem ott nem csinál semmit, wtf...


Quote (ecneB @ 22 Nov 2011 00:32)
Akinek gondja van az installal.

http://www.youtube.com/watch?v=eGd33TUqVII


tt 4 ecneb
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 21 2011 05:34pm
Quote (ecneB @ Nov 21 2011 11:32pm)
Akinek gondja van az installal.

http://www.youtube.com/watch?v=eGd33TUqVII


na, nekem az ablakban ahol peccselnie kéne egyből, ott semmit se csinál, nem tölti le a patchet :)))))))))))))))
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 21 2011 05:38pm
utoljára age of empires 2 multiplayer kötött le, ez meg gyerekes grafikájú vacok :<
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 21 2011 05:56pm
Quote (hedgehogsword @ 22 Nov 2011 01:38)
utoljára age of empires 2 multiplayer kötött le, ez meg gyerekes grafikájú vacok :<


gyerekes? mondod ezt a lol grafikája után? :pff:
a játék grafikája kifejezetten kellemes (főleg egy lolhoz képest), a játékmenet élvezetes.
Quote (Rezs @ 22 Nov 2011 01:34)
na, nekem az ablakban ahol peccselnie kéne egyből, ott semmit se csinál, nem tölti le a patchet :)))))))))))))))


1. uninstall
2. install és más könyvtárad adsz meg (csak simán c:\program files\AOE online)
3. elindítod -> AOEOnlineReplace.exe
4. megvárod amíg kilép az ablakból
5. törlöd ezt a két filet filet:

6. patchtemp mappából kimásolsz mindent a gyökérbe
7. törlöd a patchtemp mappád (nekem adminisztrátori jogok kellettek hozzá)
8. elindítod az AOEonline.exe-t!
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 21 2011 05:57pm
Quote (ecneB @ 22 Nov 2011 00:56)
gyerekes? mondod ezt a lol grafikája után? :pff:
a játék grafikája kifejezetten kellemes (főleg egy lolhoz képest), a játékmenet élvezetes.


1. uninstall
2. install és más könyvtárad adsz meg (csak simán c:\program files\AOE online)
3. elindítod -> AOEOnlineReplace.exe
4. megvárod amíg kilép az ablakból
5. törlöd ezt a két filet filet:
http://2.imgland.net/dHKEU.png
6. patchtemp mappából kimásolsz mindent a gyökérbe
7. törlöd a patchtemp mappád (nekem adminisztrátori jogok kellettek hozzá)
8. elindítod az AOEonline.exe-t!


már sikerült megoldani, nem adminként futtatta^^
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 21 2011 06:03pm
Quote (dihep @ 22 Nov 2011 01:57)
már sikerült megoldani, nem adminként futtatta^^


akkor jó, azért hátha valakinek kell.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Nov 22 2011 12:07am
awawawaw, mar patchelem, végre új AoE !
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll