Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 11:51)
avatar vagyok, eljottem, igen, megnyilt az egbolt, s, lejottem, leszalltam, de azert nem annyira alacsonyra, amilyen szinten ti tartozkodtok...
:DDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hát ezt nagyon vicces pont tőled olvasni