Quote (Nerz8 @ Nov 1 2011 12:41pm)
Többen írtátok hogy kíváncsiak vagytok a Bicebócás sztori tl'dl részére is.
Nem akartam felhozni internetre az én és a másik problémáit de én is csinálok hülyeségeket,a múltkor berágtam a kemmiiiis topicra.
Mivel akkor bicebóca ferdített sztorija felkerűlt így jobbnak láttam hogy a többi része is derűljön ki,a baj csak az hogy sokszor én is méregből beszélek vagy nem tudom jól kifejezni magam.
..................
erről van szó, végre valaki tudja mi a dolga