d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 2 2011 01:27pm
És Baresz. :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 2 2011 01:59pm
Quote (Oberon_os @ Nov 2 2011 09:14pm)
Hiányzik nekem cápa. :(


Valamelyik nap postolt
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 2 2011 01:59pm
Ti is :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2011 02:16pm
Quote (dunaicapa @ Nov 2 2011 08:59pm)
Ti is :)


:wub: nem ér minket afk-ddal büntetni!
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Nov 2 2011 02:18pm
Quote (beni @ 2 Nov 2011 22:16)
:wub: nem ér minket afk-ddal büntetni!


ne felj esetedben szo sincs ilyenrol :D
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 2 2011 02:24pm
Quote (beni @ 2 Nov 2011 21:16)
:wub: nem ér minket afk-ddal büntetni!


szia, sensei! :)
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Nov 3 2011 01:59pm
Quote (Oberon_os @ 2 Nov 2011 19:27)
És Baresz. :(


ááá az kizárt :)

azért igy utolagosan is gratula Nektek. Volt valami legénybucsu meg hasonlok?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 3 2011 02:01pm
Quote (Baresz @ 3 Nov 2011 21:59)
ááá az kizárt :)

azért igy utolagosan is gratula Nektek. Volt valami legénybucsu meg hasonlok?


Nem ert ra a jsps legenybucsujara, pedig escort ama tancolt volna neki. :C
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Nov 3 2011 02:03pm
Quote (Baresz @ 3 Nov 2011 21:59)
ááá az kizárt :)

azért igy utolagosan is gratula Nektek. Volt valami legénybucsu meg hasonlok?


sok a csillagod
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
Dec 9 2011 01:12pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59671766&f=272&o=0

8 k :rolleyes:

igen csak a sokadik oldalon találtam meg ezt a topicot :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll