☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Legalize
Prev
1
2
3
4
13
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2031
Replies: 120
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#11
Sep 29 2011 05:17am
Ja, de legyen rajta kurva nagy adó. (és keverjenek bele idegmérget)
This post was edited by fahrii on Sep 29 2011 05:17am
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#12
Sep 29 2011 05:18am
Quote (fahrii @ 29 Sep 2011 13:17)
Ja, de legyen rajta kurva nagy adó. (és keverjenek bele idegmérget)
jól van, inkább menj vissza gyúrni
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#13
Sep 29 2011 06:05am
Nem a mezőn kéne termesztenem, hanem a kertben ami élvezetes lenne
So do it
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#14
Sep 29 2011 06:10am
Quote (cowding @ 29 Sep 2011 14:05)
Nem a mezőn kéne termesztenem, hanem a kertben ami élvezetes lenne
So do it
anyádék gondolom örömmel pártolnák, hogy a 14 éves fiuk szív
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#15
Sep 29 2011 06:11am
leszarom a marihuánát, nem szívok egyáltalán
ImTalkingIt
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold
:
0.00
#16
Sep 29 2011 08:05am
szerintem okos dolog lenne legalizálni 18 fölött mondjuk, drágán, szigorúan etc, de nem fog megtörténni úgyse :s
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#17
Sep 29 2011 08:10am
Quote (fahrii @ Sep 29 2011 01:17pm)
Ja, de legyen rajta kurva nagy adó. (és keverjenek bele idegmérget)
de akkora tápkiegészítőkbe is
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#18
Sep 29 2011 08:34am
Quote (ImTalkingIt @ 29 Sep 2011 16:05)
szerintem okos dolog lenne legalizálni 18 fölött mondjuk, drágán, szigorúan etc, de nem fog megtörténni úgyse :s
hát mondjuk ha túl drágán árulják, akkor ugyanúgy megmaradna a feketepiac szerintem
ImTalkingIt
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold
:
0.00
#19
Sep 29 2011 08:58am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 29 2011 04:34pm)
hát mondjuk ha túl drágán árulják, akkor ugyanúgy megmaradna a feketepiac szerintem
nyilvan nem 5x utszai ar felett, de azert ne lehessen egy tipli arabol betepni.
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#20
Sep 29 2011 09:01am
Quote (jarabekg @ Sep 29 2011 11:59am)
Indokoljátok!
most is legalis, mert szinte semmit se tesznek ellene.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
13
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact