Quote (ReDEyeS @ Aug 6 2011 10:17am)
hát ahhoz sztem nem kell sok ész, hogy rájöjjön az ember h a piros egységek ha legyőzik a kék egységeket akkor a piros egységek győznek...
aki nem játszik annak kétlem h érdekes lenne a mélyenszántó stratégia és BO stb....
azért ha valamit nézek, kicsit jobban szeretném érteni annál, hogy KÉK LÖVI A PIROSSAT, PIROS MEGHAT KÉK NYERT OLOLO :ddd
ilyenre gondolok h turret lövi a gigantopust de omg mekkorát sebez az a két hydra meg hh már felépitette a wondert omg ha nem ér oda a teknöcökkel idöben elvesziti! de jaj jönnek a vércsék és szönyegbombáznak omg. ilyesmi..
amihez az kell, hogy játszál a játékkal, de legalábbis legyél benne, hogy tudd mi történik.
én igazából erre gondoltam. nyilván azt értem h egyik piros másik kék lövi a pirosat a kék hööö, de ez igy egy laikusnak elég kevés élményt biztosít