d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Retro Topic
Prev123417Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 30 2011 09:24am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jul 30 2011 09:25am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 30 2011 09:26am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 30 2011 09:27am
Csodálatos fíling lehetett ezekre denszelni Siófokon a Flörtben és nyomni az ekit, most már szerintem szarabb a korszellem. Még akkor is ha ilyeneket évi egyszer hallgatok nosztalgiából.

Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2011 09:27am
Quote (Liliomtipro @ Jul 30 2011 05:25pm)
http://www.youtube.com/watch?v=CconmbbZWJQ


hát ez annyira nem retro lacus én már simán toltam rá ^^
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 30 2011 09:29am
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 30 2011 09:29am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 30 2011 09:29am
Quote (RussianCrockodile @ Jul 30 2011 05:27pm)
hát ez annyira nem retro lacus én már simán toltam rá ^^


Ez ilyen gyerekkori rádiózene retró topik nem?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 30 2011 09:31am
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 30 2011 09:31am
Quote (daneeka10 @ Jul 30 2011 05:29pm)
Ez ilyen gyerekkori rádiózene retró topik nem?


nemtudom de nekem a retroról más jut eszembe
Go Back To Magyar Topic List
Prev123417Next
Add Reply New Topic New Poll