Quote (ecneB @ 12 Jul 2011 23:16)
Már nem azért, de biztosan tud ő is olyan dolgot, amiről halvány lila fingod sincs, s számára geci egyszerű... Ezért miért lenne balfasz? Normálisan megkérdezte.. Nem értem..
kurvára nem értek ezekhez, egy szájonbaszott analfabéta vagyok, mégis gondnélkül kitudtam kapcsolni
ezekután csak azt tudom mondani hogy balfasz
amúgy ennek a gyökérnek még akkor se segítenék ha pisztolytszorítanának a fejemhez : (
Quote (Senee @ 12 Jul 2011 22:54)
ő hadvezér.
már 4 éves korában kívülről tudta a rambó trilógiát (tststs öeee tstststs előreeeee)
rajtad meg mindig jókat nevetek.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 12 2011 04:53pm