d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Srácok Avg-t Hol Lehet Leállítani ??
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 12 2011 04:13pm
Quote (Salvador @ 12 Jul 2011 22:50)
de most minek írod ide a baromságaid?senki sem kiváncsi rá.... komolyan mire jó ez, fejtsd már ki légyszives..


mert elképzelni nemtudom hogy hogylehetsz akkora balfasz hogy nemtudsz kikapcsolni egy ilyen egyszerű programot.
sajnálom, hogy mentálisan sérült vagy :(
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 12 2011 04:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Jul 2011 00:13)
mert elképzelni nemtudom hogy hogylehetsz akkora balfasz hogy nemtudsz kikapcsolni egy ilyen egyszerű programot.
sajnálom, hogy mentálisan sérült vagy :(


Már nem azért, de biztosan tud ő is olyan dolgot, amiről halvány lila fingod sincs, s számára geci egyszerű... Ezért miért lenne balfasz? Normálisan megkérdezte.. Nem értem..
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 12 2011 04:17pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 13 2011 12:13am)
mert elképzelni nemtudom hogy hogylehetsz akkora balfasz hogy nemtudsz kikapcsolni egy ilyen egyszerű programot.
sajnálom, hogy mentálisan sérült vagy :(

    Már nem azért, de biztosan tud ő is olyan dolgot, amiről halvány lila fingod sincs, s számára geci egyszerű... Ezért miért lenne balfasz? Normálisan megkérdezte.. Nem értem..
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 12 2011 04:23pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (ODDSAC @ 13 Jul 2011 00:17)
    Már nem azért, de biztosan tud ő is olyan dolgot, amiről halvány lila fingod sincs, s számára geci egyszerű... Ezért miért lenne balfasz? Normálisan megkérdezte.. Nem értem..


Sondi, te egyszerűen egy seggnyaló, balfasz, nyomorék vagy.

This post was edited by ecneB on Jul 12 2011 04:34pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2011 04:28pm
Quote (ODDSAC @ 12 Jul 2011 23:17)
    Már nem azért, de biztosan tud ő is olyan dolgot, amiről halvány lila fingod sincs, s számára geci egyszerű... Ezért miért lenne balfasz? Normálisan megkérdezte.. Nem értem..


valahogy te vagy az egyetlen ezen a subon, akit nem bírok. még jarát is sikerült valahogy megkedvelnem.
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 12 2011 04:36pm
valami segítsen lécci,ne csak spamoljatok :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 12 2011 04:38pm
Quote (Salvador @ Jul 12 2011 10:36pm)
valami segítsen lécci,ne csak spamoljatok :(

A first eléggé ontopic volt :o
Én is mindent úgy állítok le, ha másként nem megy.. ctrl+alt+del, ott futó folyamatok és ott kikeresed melyik tartozik az adott programhoz és leállítás

This post was edited by Senee on Jul 12 2011 04:38pm
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 12 2011 04:41pm
Quote (Senee @ Jul 13 2011 12:38am)
A first eléggé ontopic volt :o
Én is mindent úgy állítok le, ha másként nem megy.. ctrl+alt+del, ott futó folyamatok és ott kikeresed melyik tartozik az adott programhoz és leállítás



próbáltam már,és azt írja hogy hozzáférés megtagadva :\
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 12 2011 04:44pm
Quote (Salvador @ 13 Jul 2011 00:41)
próbáltam már,és azt írja hogy hozzáférés megtagadva :\


If you want to completely shut down AVG you'll need to stop the three services it uses (with services.msc).



btw google how to shut down avg

This post was edited by ecneB on Jul 12 2011 04:45pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 12 2011 04:46pm
Quote (ecneB @ 12 Jul 2011 23:16)
Már nem azért, de biztosan tud ő is olyan dolgot, amiről halvány lila fingod sincs, s számára geci egyszerű... Ezért miért lenne balfasz? Normálisan megkérdezte.. Nem értem..


kurvára nem értek ezekhez, egy szájonbaszott analfabéta vagyok, mégis gondnélkül kitudtam kapcsolni
ezekután csak azt tudom mondani hogy balfasz
amúgy ennek a gyökérnek még akkor se segítenék ha pisztolytszorítanának a fejemhez : (
Quote (Senee @ 12 Jul 2011 22:54)
ő hadvezér.
már 4 éves korában kívülről tudta a rambó trilógiát (tststs öeee tstststs előreeeee)


rajtad meg mindig jókat nevetek.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 12 2011 04:53pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll