Quote (ReDEyeS @ Jul 4 2011 06:03pm)
hülye a kérdésed ember...
ha win 7-d van akkor :
felrakod
kiprobalod
...
profit
ha nincs win 7-d akkor meg mi a faszomnak érdekel?? Majd ha lesz akkor újra az első opció lép érvénybe
Lehet, hogy most áll reinstall előtt és aszerint tenne fel operációs rendszert, hogy melyiken indul a diablo.. kipróbálná milyen a win7, de nem biztos benne, hogy tud rajta diablozni