d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A D2 Elmegy Win7en?
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 4 2011 12:09pm
Quote (fleSs @ Jul 4 2011 07:50pm)
anyad


ontopic
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2011 12:29pm
Quote (ReDEyeS @ Jul 4 2011 06:03pm)
hülye a kérdésed ember...

ha win 7-d van akkor :

felrakod
kiprobalod
...
profit

ha nincs win 7-d akkor meg mi a faszomnak érdekel?? Majd ha lesz akkor újra az első opció lép érvénybe

Lehet, hogy most áll reinstall előtt és aszerint tenne fel operációs rendszert, hogy melyiken indul a diablo.. kipróbálná milyen a win7, de nem biztos benne, hogy tud rajta diablozni
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 4 2011 02:04pm
Quote (Senee @ 4 Jul 2011 20:29)
Lehet, hogy most áll reinstall előtt és aszerint tenne fel operációs rendszert, hogy melyiken indul a diablo.. kipróbálná milyen a win7, de nem biztos benne, hogy tud rajta diablozni


megmagyarázni én is meg tudom de sztem rég rossz ha vki egy játék alapján választ op rendszert :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 4 2011 02:11pm
segítsen neked a faszom, mentálisan sérült barátom

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 4 2011 02:11pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 4 2011 02:12pm
inkább te mennél már el innen örökre
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2011 02:13pm
Quote (ReDEyeS @ 4 Jul 2011 21:04)
megmagyarázni én is meg tudom de sztem rég rossz ha vki egy játék alapján választ op rendszert :D


es arra nem gondoltal, hogy nem akar az installal bajlodni, ha ugyse fut el, ergo idot sporol meg, ha nem installalja? -_-
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 4 2011 02:39pm
igen elfut
Member
Posts: 2,603
Joined: May 13 2009
Gold: 1,551.66
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 4 2011 05:29pm
Quote (Moonflow @ 4 Jul 2011 22:13)
es arra nem gondoltal, hogy nem akar az installal bajlodni, ha ugyse fut el, ergo idot sporol meg, ha nem installalja? -_-


ofc nem...
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 4 2011 05:53pm
Quote (Moonflow @ Jul 4 2011 10:13pm)
es arra nem gondoltal, hogy nem akar az installal bajlodni, ha ugyse fut el, ergo idot sporol meg, ha nem installalja? -_-


Ott a pont : )
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll