d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Azért Látszik Hány éves A Junior Modunk
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2011 05:20am
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jun 25 2011 05:21am
Quote (H4xooR @ Jun 25 2011 01:15pm)
csodálkozol,hogy flame után megbasznak,ha reportol valaki,és még te pofázol,hogy ki mennyire kocka. ez a dolga. és szerintem itt te vagy a kocka,mert még topikot is nyitsz a szerencsétlenkedésednek. "stay small" :DD


ne vergődj plz
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 25 2011 05:21am
Quote (Epiphone @ 25 Jun 2011 13:21)
ne vergődj plz


nem én nyitottam topikot a sírásomnak.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 25 2011 05:23am
te se vagy idősebb :unsure:
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jun 25 2011 05:23am
Quote (H4xooR @ Jun 25 2011 01:21pm)
nem én nyitottam topikot a sírásomnak.


azért nyitottam topikot, mert elmosolyodtam egyes emberek vergődésén. te viszont ne ásd még mélyebbre magad a vergődéseddel, mert engem nem hatsz meg. :( :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 25 2011 05:23am
Quote (H4xooR @ Jun 25 2011 12:12pm)
well deserved,also sírást érzékelek


/thread úgy érem
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 25 2011 05:24am
Quote (Epiphone @ Jun 25 2011 12:23pm)
azért nyitottam topikot, mert elmosolyodtam egyes emberek vergődésén. te viszont ne ásd még mélyebbre magad a vergődéseddel, mert engem nem hatsz meg. :( :)


jaj
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 25 2011 05:24am
Quote (Epiphone @ Jun 25 2011 11:14am)
és akkor mi van ha kapok egy warnt? röhögök egy jót hogy milyen szánalmasan kocka emberek vannak


nem, ehelyett sírsz fél órát és még te vagy felháborodva ha hülyének néznek, és gyerekesnek hogy emiatt topicot nyitsz. kérlek kurvára ne csodálkozz ha itt leszólnak téged

ha csak röhögtél volna ezen, akkor le is szartad volna, és folytattad volna a társalgást a saját szinteden
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 25 2011 05:24am
Quote (Epiphone @ 25 Jun 2011 13:23)
azért nyitottam topikot, mert elmosolyodtam egyes emberek vergődésén. te viszont ne ásd még mélyebbre magad a vergődéseddel, mert engem nem hatsz meg. :( :)


mi ebben a vergődés,hogy valaki reportol? magyarázd meg észérvekkel,ha tudod.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 25 2011 05:29am
Quote (Epiphone @ 25 Jun 2011 12:11)
You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55859189&f=129&p=373128789#p373128789

Specifically, you violated rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.


jajjjjj de megsérthettem ezzel valakit, te noname korrupt kocka xDDDD stay small


"stay small"... Uristen, uj szoveget tanult valami eupvps paraszttol, es most megint janiskodik. Istenem. Fejezze mar le valaki.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll