d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pokerstars Homegames > Over Hunsub
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2011 06:10am
Quote (Psyclon @ 8 May 2011 17:10)
:) Ajj dehogynem.


Komolyan ilyen alapokat tudok hogy felismerem a lapokat nagyjából de a nyerő kombókat nem tudom mind. :(
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
May 8 2011 06:15am
Quote (josheide @ 8 May 2011 13:10)
Komolyan ilyen alapokat tudok hogy felismerem a lapokat nagyjából de a nyerő kombókat nem tudom mind. :(


less végig egy poker stars v full tilt poker videot a honlapon :)
Ha érdekel le is köt meg mutatnak néhány érdekes meg hasznos dolgot.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2011 06:16am
Quote (Psyclon @ 8 May 2011 17:15)
less végig egy poker stars v full tilt poker videot a honlapon :)
Ha érdekel le is köt meg mutatnak néhány érdekes meg hasznos dolgot.


Hát nem tudom én még mindig több fantáziát látok a starcraft2ben.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
May 8 2011 06:18am
Quote (josheide @ 8 May 2011 13:16)
Hát nem tudom én még mindig több fantáziát látok a starcraft2ben.


:) Könnyen rá lehet kapni a pokerre is.
Mikor egy hatalmasat blöffölsz és az " ellenfél " nem dobja el egyből a lapokat hanem gondolkozik hosszú, hosszú másodpercekig. Az igencsak adrenalin fröccs. =)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2011 06:35am
Pmeltem mindenkinek akit érdekel
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2011 07:47am
vesztesek játéka

This post was edited by tevetava on May 8 2011 07:48am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 8 2011 07:54am
Quote (josheide @ 8 May 2011 13:10)
Komolyan ilyen alapokat tudok hogy felismerem a lapokat nagyjából de a nyerő kombókat nem tudom mind. :(


én még a lapokat sem ismerem
win?
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 8 2011 08:46am
Most először kipróbáltam ezt netes pókert (játékpénzzel)
Most ha elveszítem azt az 1000 játékpénzt akkor automatikusan adnak még 1000et ingyen vagy mi van??
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 08:48am
Quote (jarabekg @ May 8 2011 12:58pm)
én sem szeretem, én everesten meg bwinen játszottam amikor még játékfüggő voltam,  viszont ez a saját klubb egyedülálló funkció, és szerintem nyugodtan jöhetsz te is ps utálatod ellenére.
hidd el jó lesz ez :)



most tanulok, hétfőn 3 zht írok, meg az egész jövőhetem ilyen, de majd jövőhéten, ha már jó sokan is leszünk, akkor majd minden féle képp.


Anno amikor regisztráltam már elve szoptam vele 1 órát, mert semmilyen acc nem volt jó neki, jelszóba is belekötött. Teljesen random lett a felh nevem i, meg a jelszóm is, elfelejtettem, és nem enged újra regisztrálni.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 8 2011 08:59am
fless
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll