Quote (jarabekg @ May 8 2011 12:58pm)
én sem szeretem, én everesten meg bwinen játszottam amikor még játékfüggő voltam, viszont ez a saját klubb egyedülálló funkció, és szerintem nyugodtan jöhetsz te is ps utálatod ellenére.
hidd el jó lesz ez
most tanulok, hétfőn 3 zht írok, meg az egész jövőhetem ilyen, de majd jövőhéten, ha már jó sokan is leszünk, akkor majd minden féle képp.
Anno amikor regisztráltam már elve szoptam vele 1 órát, mert semmilyen acc nem volt jó neki, jelszóba is belekötött. Teljesen random lett a felh nevem i, meg a jelszóm is, elfelejtettem, és nem enged újra regisztrálni.